خودرو

آغاز مزایده عمومی اینترنتی ایران‌خودرو در تیرماه ۱۴۰۳


گروه صنعتی ایران‌خودرو به نمایندگی از شرکت امداد خودرو ایران قصد دارد تعدادی خودرو آسیب‌دیده و تصادفی (صفر و کارکرده) را از طریق مزایده عمومی اینترنتی به فروش برساند. این رویداد از ساعت ۸:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ۱۴ تیرماه آغاز شده و تا ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۱۷/ ۰۴/ ۱۴۰۳ ادامه دارد.
علاقه‌مندان به شرکت در این مزایده می‌توانند در برهه زمانی تعیین‌شده، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ به محل برگزاری مزایده به نشانی جاده قدیم کرج، سه‌راهی شهریار به سمت شهریار، دوربرگردان اول به سمت تهران، پس از سردخانه استقلال، کوچه اول، داخل کوچه سمت چپ، اولین درب انبار (انبار بدنه ایساکو) مراجعه کرده و ماشین‌ها را مورد بازدید قرار دهند. پیشنهاد قیمت تنها از طریق سایت اینترنتی auction.ikco.ir امکان‌پذیر است.
توجه داشته باشید که برای شرکت در این مزایده به سپرده‌گذاری به مبلغ ۲۰ میلیون تومان احتیاج خواهید داشت. شرایط مزایده به طور کامل در سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir درج شده و شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول این شرایط است. پیش از مراجعه به سایت مزایده برای ثبت‌نام و دریافت اسناد مربوطه، می‌بایست به وب‌سایت esale.ikco.ir مراجعه کرده و اطلاعات شخصی خود را وارد و تکمیل کنید، در غیر این صورت حق شرکت در این رویداد را نخواهید داشت. این مزایده شامل محدودیت کد ملی نمی‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا