خودرو

این خودرو را “قاتل بوگاتی” می‌نامند! /فیلم

هنسی از رودستر ونوم F۵ روولوشن رونمایی کرد که یک نسخه روباز از سوپراسپرت پیست محور این شرکت بوده و دارای پنل سقفی فیبر کربنی است.
امیرمسعود عابدین_ در هنسی ونوم F۵ روولوشن رودستر، سقف از خودرو جدا می‌شود. هنسی ادعا می‌کند که این موضوع، توانایی‌های رولوشن رودستر را کاهش نداده است، چرا که شاسی یکپارچه و بدنه فیبر کربنی، این ابرخودرو را از نظر ساختاری سالم نگه می‌دارد.
سقف خودرو، یک پنل قابل جابجایی است که از کامپوزیت‌های فیبر کربنی تشکیل شده است. این پنل سقف، با چهار پیچ و مهره و دو قفل، در جای خود نگه داشته می‌شود. این موضوع باعث صرفه‌جویی در وزن می‌شود.
به گزارش خبرآنلاین، روولوشن رودستر از همان موتور ۶.۶ لیتری V-۸ توئین‌توربوشارژ، مانند سایر مدل‌های ونوم F۵ استفاده می‌کند. این پیشرانه همان ۱۸۱۷ اسب بخار قدرت را تولید می‌کند و هنسی به‌جای فشار بیشتر برای نسخه‌های پیست خود، روی بهبودهای آیرودینامیکی تمرکز می‌کند. یک روکش شیشه‌ای، که هنسی می‌گوید چهار برابر قوی‌تر از شیشه معمولی است، روی موتور قرار گرفته است.
روولوشن رودستر با قیمت ۳ میلیون دلاری آغاز می‌شود. از این خودرو تنها ۱۲ دستگاه ساخته خواهد شد که همه آن‌ها قبلاً فروخته شده است.
جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.
۲۲۷۳۲۲

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا