خودرو

تحقق شعار”جهش تولید” در اولویت برنامه‌های زامیاد قرار دارد

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت زامیاد در نخستین نشست شورای معاونین و مدیران این شرکت در سال ۱۴۰۳ تاکید کرد: تحقق شعار “جهش تولید” باید در اولویت برنامه‌های زامیاد در بخش‌های مختلف قرار گیرد و از همه ظرفیت های موجود در این زمینه استفاده شود.
به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، مجید آقایی مدیرعامل شرکت زامیاد ضمن تبریک سال نو با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ بیان داشت: نباید نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب را تنها به عنوان یک شعار نگاه کنیم بلکه باید آن را به عنوان یک فرمان در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهیم.
او افزود: از مدیران و مسئولان بخش‌های مختلف شرکت زامیاد می خواهم با آسیب شناسی دقیق و رفع موانع تولید برای تحقق شعار سال بکوشند و از دیدگاه های مردم و سهامداران برای رونق اقتصادی این شرکت بهره بگیرند.
آقایی در ادامه با تاکید بر اینکه اجرای صحیح استانداردهای ۸۵ گانه بر روی محصولات تولیدی یکی از مهترین محورهای اقدامات صنعت خودروسازی در سال جاری است، خاطرنشان کرد: شرکت زامیاد نیز همگام با گروه خودروسازی سایپا، برنامه ریزی لازم را برای اجرای استانداردهای ایمنی و عملکردی خودروهای تولیدی انجام خواهد داد، البته زمانبندی اجرایی این موضوع، نیازمند همراهی سازمان‌های ذیربط است.
مدیرعامل شرکت زامیاد، توسعه و بهبود سبد محصولات را فرصتی برای تغییر نگاه مشتریان و جامعه به این شرکت دانست و افزود: در دنیای کنونی باید فضای فروش را از طریق ذائقه‌سنجی مشتریان و ارتقاء مشخصات فنی محصولات تولیدی اجرایی کرد که این موضوع در نهایت، افزایش رضایت مشتریان و ذی‌نفعان را به دنبال خواهد داشت.
آقایی همچنین در پایان با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در شرکت زامیاد تصریح کرد: معتقدیم سرمایه‌انسانی اصلی‌ترین و مهمترین دارایی شرکت زامیاد است و سرلوحه تمام تصمیم‌گیری‌ها باید عدالت و توجه به حق و حقوق کارکنان زحمتکش و پرتلاش این مجموعه باشد.
او افزود: نگرش ما به حوزه منابع انسانی تک بعدی نیست و در این دوره ضمن توجه به ارتقاء رفاه و معیشت پرسنل، باید با تجهیز ادوات خطوط تولید و استفاده از ابزارهای کارآمد حفاظتی، محیط کاری ایمن و فارغ از آسیب‌های ناشی از کار را نیز برای همکاران خود فراهم کنیم.

دانلود با کیفیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا