خودرو

تصاویر| شیک‌ترین محصول چری در کانون توجه خودروهای برقی

اکسید اکسلانتیکس ES که نام Sterra ES را در بازار چین نیز به خود اختصاص داده؛ خودروی برقی شیکی است که در کارخانه‌های پیشرفته چین متولد شده؛ با قیمت اولیه ۳۱۶۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده و روی خط باریکی بین نوآوری‌های پیشرفته و تجملات بی‌نظیر می‌رقصد.
امیرمسعود عابدین: در تابلوی بزرگ خودروهای الکتریکی، رقیبی جدید در کانون توجه قرار گرفته، اکسید اکسلانتیکس ES که نام Sterra ES را در بازار چین نیز به خود اختصاص داده است. این خودروی برقی شیک که در کارخانه‌های پیشرفته چین متولد شده و با قیمت اولیه ۳۱۶۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است، روی خط باریکی بین نوآوری‌های پیشرفته و تجملات بی‌نظیر می‌رقصد. این موضوع نشان‌دهنده نه‌تنها یک تغییر، بلکه یک جهش کامل به سمت بازبینی چگونگی درک ما از خودروهای الکتریکی است.
اکسید اکسلانتیکس ES که با محدوده قیمتی وسوسه‌کننده بین ۳۱۶۰۰ تا ۴۷۵۵۰ دلار در بازار حضور دارد، خود را با تریم‌های مختلفی معرفی می‌کند و نوید یک انتخاب درست را برای هر سلیقه و بودجه‌ای می‌دهد. این رویکرد تلاش می‌کند تا جایگاهی را در قلمرو سدان‌های برقی ایجاد کند و تجملات را بیشتر در دسترس قرار دهد.

به گزارش خبرآنلاین، با توجه به افق‌های فراتر از مرزهای بومی خود، جاه‌طلبی‌های اکسید اکسلانتیکس ES به بازارهای دوردست، از جمله خاورمیانه، گستره‌های وسیع روسیه، و آسیای مرکزی، تا سال ۲۰۲۴ کشیده می‌شود. این حرکت جسورانه به دنبال حک کردن نشان خود در صفحه شطرنج جهانی است.

نکته اصلی این خودروی الکتریکی در مشخصات جسورانه آن نهفته است. با برد شکوهمند تا ۹۰۵ کیلومتر، با پشتیبانی از یک باتری ۹۸ کیلووات ساعتی، نگرانی و اضطراب ناشی از برد خودرو را از بین می‌برد. قدرت آن بیشتر به نمایش گذاشته می‌شود؛ چرا که در ۳٫۷ ثانیه از سرعت ۰ به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که گواهی بر قدرت بالای آن است. اکسید اکسلانتیکس ES که در نمای یک سدان چهار چرخ محرک (AWD) احاطه شده است، راحتی طراحی سنتی را با قدرت فناوری مدرن الکتریکی ادغام می‌کند.

چهره اکسید اکسلانتیکس زیر نظر پیر لوئیجی فراری طراحی شده و این خودرو را به یک شگفتی تبدیل کرده است. با خط سقف کشیده و جذاب، دستگیره‌های درها که مخفی و متحرک هستند و همچنین پنل‌های ال‌ای‌دی تعاملی که با دنیا گفتگو می‌کنند، نمای بیرونی آن شبیه یک سمفونی نوآوری است. در داخل، صفحه‌نمایش شناور و بزرگ ۱۵.۶ اینچی و کنسولی که در آن پدهای شارژ بی‌سیم قرار دارند، در انتظار حضور سرنشینان هستند.
این سدان که در چارچوب پیچیده خود جای گرفته است، فناوری طراحی شده برای تقویت هر سفر را در خود جای داده است. سیستم تعلیق بادی که با سیستم CDC تطبیق داده شده است، نوید یک سواری نرم را می‌دهد. با ۲۳ بلندگو، یک تجربه شنیداری آشکار می‌شود که می‌تواند زندگی روزمره را به فضایی خارق‌العاده تبدیل کند و مسافران را در پیله‌ای از صدا محصور کند.

با وجود پتانسیل افزایش قیمت آن به بازه ۱۴۰ هزار دلاری در بازارهای بین‌المللی، Exeed Exlantix ES بال‌های خود را با اطمینان باز می‌کند. این نوید فداکاری چری برای نه‌تنها ورود، بلکه برای بازتعریف بخش لوکس بازار خودروهای الکتریکی را به همراه دارد.
در واقع، Exeed Exlantix ES چیزی بیش از یک وسیله نقلیه است. این چراغی برای آینده است که نمادی از همکاری هماهنگ بین فناوری پیشرفته، طراحی زیبا و عملکرد الهام‌بخش است. ظهور آن منادی فصل جدیدی در حماسه وسایل نقلیه الکتریکی است، فصلی که در آن سبک، کارایی و نوآوری در مدلی از تجملات الکتریکی ادغام می‌شود.
جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.
۵۴۳۲۲

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا