خودرو

تولید پژو پارس متوقف شد یا ادامه دارد؟

رئیس سازمان ملی استاندارد در واکنش به درخواست ایران خودرو برای شفاف سازی تصمیم…
رئیس سازمان ملی استاندارد در واکنش به درخواست ایران خودرو برای شفاف سازی تصمیم این سازمان در مورد ادامه تولید پژو پارس گفت: مصاحبه‌ام برای تولید پژو پارس فصل‌الخطاب است.
به گزارش تسنیم،  هفته گذشته بود که اسلام پناه رئیس سازمان ملی استاندارد در یک مصاحبه تلویزیونی از تداوم تولید پژوپارس خبر داد و گفت: ایران خودرو باید در چند شیفت با ترافیک بالا به تولید بپردازد و دغدغه مصرف کنندگان را برطرف کند.
البته اسلام پناه تأکید کرد که “این فرصت با اخذ تعهد از سازنده خودرو ورعایت الزامات فنی وایمنی، داده شده است  تا نتایج مرکز آزمون بین المللی از بابت تست‌هایی که از آنها خواسته‌ایم واصل شود. پیش بینی می شود،  نتایج این آزمون استاندارد تا فروردین ماه ۱۴۰۳ مشخص شود.”
اما نکته قابل توجه اینجاست هنوز این مجوز به ایران خودرو ابلاغ نشده و این شرکت در نامه ای که روز گذشته توسط خبرگزاری تسنیم منتشر شد به رئیس سازمان ملی استاندارد اعلام کرده است:”ارائه مجوز شفاف درباره امکان تداوم تولید پارس با استانداردهای فعلی باید صادر شود چرا که پارس استانداردهای ۸۵ گانه را اخذ نمی‌کند.”
اسلام پناه در واکنش به این نامه اعلام کرده است: اگر ایران خودرو به ما نامه‌ای ارسال کرده است، حتماً پاسخ را خواهد گرفت. البته  مصاحبه‌ام در خصوص چگونگی روند تولید پژو پارس فصل‌الخطاب بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا