خودرو

جتور اکس۹۰ پرو ؛ شاسی بلند چینی لوکس اما ارزان به بازار می آید (+تصاویر)

جتور اکس۹۰ پرو در نمای خارجی میزبان طراحی مدرن و لوکسی است که مخاطب را جلب می کند. چراغ اصلی جلو خطی و بسیار باریک با جلوپنجره نرده ای کرومی منظره اشرافی را شکل داده است.
عصر ایران- برند چینی جتور که یکی از زیرمجموعه های چری محسوب می شود از سال ۲۰۱۹ کراس اووری با نام اکس۹۰ را در محصولات خود دارد که دو تغییر مهم را تا کنون پشت سر گذاشته  است. فیس لیفت اول اکس۹۰ با نام پلاس در سال ۲۰۲۱ معرفی شد و پلاس دوم نیز که یک پوست اندازی کامل برای این کراس اوور محسوب می شود مدتی قبل در قالب مدل ۲۰۲۴ رونمایی شد.
هر دو مدل در گروه خودرو عصر ایران معرفی شده اند:

اما برخلاف انتظارات و با فاصله بسیار کوتاهی از مدل پلاس ۲۰۲۴، جتور از نسخه پرو کراس اوور اکس۹۰ رونمایی کرده است. جتور اکس۹۰ پرو در نمای خارجی میزبان طراحی مدرن و لوکسی است که مخاطب را جلب می کند. چراغ اصلی جلو خطی و بسیار باریک با جلوپنجره نرده ای کرومی منظره اشرافی را شکل داده است.

در نمای جانبی همان پروفایل مدل های قبلی را مشاهده می کنیم که با جزئیات کرومی مانند نوار دور شیشه ها، بیشتر به چشم می آید.
جتور اکس۹۰ پرو از منظر ابعاد برابر با ۴۸۵۸ میلیمتر در طول، ۱۹۲۵ میلیمتر در عرض و ۱۷۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۸۵۰ میلیمتر است.

در فضای کابین نیز از نمایشگر بدون فریم ۱۵.۶ اینچی برای تنظیمات سیستم سرگرمی استفاده شده است. جزئیات لوکس مانند تعویض کننده دنده کریستالی، تریم چوب و رنگ مشکی پیانوئی جلب نظر می کند. این خودرو در تریم های ۵ و ۷ صندلی قابل سفارش خواهد بود.
ظرفیت فضای بار تریم ۵ نفره برابر با ۱۶۳۴ لیتر محاسبه شده است.

جتور اکس۹۰ پرو در قسمت پیشرانه میزبان تپنده ۱.۶ لیتری توربوشارژ با ۱۹۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر است. آپشن دوم در این بخش، یک تپنده ۲ لیتری تی جی دی آی با ۲۵۴ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر است. هر دو پیشرانه با جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه هماهنگ می شوند.
جتور اکس۹۰ پرو از ۱۸ تا ۲۴ هزار دلار قیمت دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا