خودرو

خودرو جدید کره ای و تفاوت های زیاد آن با مدل موجود در بازار ایران (+تصاویر)

در طراحی کی۴ جدید جسارت خاصی قابل مشاهده است و البته این فقط به نمای ظاهری آن نمی شود زیرا همین ماجراجویی در کابین نیز مشهود است.
عصر ایران- فورته یکی از محصولات پرفروش و مطرح در بازار جهانی است که با نام های شوما در چین و همچنین سدان های خانواده کی در کره جنوبی شناسایی می شود. به این مجموعه نامگذاری باید سراتو را نیز اضافه کنیم که برای ما آشناتر از سایر موارد است زیرا سراتو سابقه حضور در خیابان های ایران را نیز همراه دارد.
سراتو نسل ۳، آخرین مدلی که در ایران حضور دارد

اکنون سدان مرموزی با نام کی۴ مدل ۲۰۲۵ توسط کیا معرفی شده که در مقایسه با محصولات قبلی این برند کاملا تفاوت دارد و میزبان زبان طراحی جدیدی شده است.
در طراحی کی۴ جدید جسارت خاصی قابل مشاهده است و البته این فقط به نمای ظاهری آن نمی شود زیرا همین ماجراجویی در کابین نیز مشهود است. هرچند تصاویر رسمی فعلا محدود هستند اما با نقطه اوج این طراحی را باید بعد از ستون وسط و به طور خاص در ستون آخر خودرو مشاهده کرد که میزبان دستگیره درب های عقب نیز شده است.
شیب کوپه یا دقیق تر بگوئیم فست بک، زیبایی خاصی به کار داده و گلگیرهای حجیم عقب نیز به بهترین شکل ممکن با این منظره هماهنگ شده است.
اگر بخواهیم در رابطه با کابین نیز صحبتی داشته باشیم باید به نمایشگرهای دیجیتال اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی در قابی یکپارچه، نمایشگر هداپ، سوکت ۱۲ ولت ۱۸۰ وات، دکمه انتخاب نوع رانندگی روی فرمان، رنگ های متنوع تریم قابل انتخاب توسط مشتری، تداوم حضور دکمه های فیزیکی روی کنسول و… اشاره کنیم.
کیا اطلاعاتی در رابطه با پیشرانه منتشر نکرده است.
کیا کی۴ اواخر سال جاری میلادی برای فروش وارد بازار آمریکا می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا