خودرو

رادار هورایزن RD6 ؛ سریع ترین وانت شرق را ببینید

جیلی رادار هورایزن آر دی۶ مجهز به ۷ وضعیت رانندگی است که راننده با استفاده از فرمان صوتی می تواند وضعیت مورد نظر خود از جمله حالت آفرود را انتخاب کند.
عصر ایران- جیلی از نسخه تمام چرخ محرک پیکاپ رادار آر دی۶ و آغاز ثبت نام برای آن خبر داده است. این محصول که اطلاعات کامل آن هنوز منتشر نشده و به شکل یک غافلگیری پیش روی مشتری قرار خواهد گرفت، یکی از سریع ترین محصولات کلاس خود است.
براساس اطلاعات موجود، شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر وانت رادار آر دی۶ که با نام رادار هورایزن نیز شناخته می شود حدود ۴.۵ ثانیه است. تصاویر منتشره از تریم جدید وانت رادار بسیار محدود هستند.

جیلی رادار آر دی۶ از منظر ابعاد برابر با ۵۲۶۰ میلیمتر در طول، ۱۹۰۰ میلیمتر در عرض و ۱۸۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز ۳۱۲۰ میلیمتر است.
مختصات قسمت بار نیز بدین شرح است:
طول ۱۵۲۵ میلیمتر
عرض ۱۴۵۰ میلیمتر
ارتفاع ۵۴۰ میلیمتر
با توجه به اعداد فوق باید بگوئیم که ظرفیت قسمت بار وانت جدید جیلی برابر با ۱۲۰۰ لیتر خواهد بود.
سازنده بارگیری بیش از ۸۶۵ کیلوگرم را برای رادار هورایزن آر دی۶ توصیه نمی کند.

به عنوان یک خودرو الکتریکی، مجموعه خروجی دو موتور رادار هورایزن آر دی۶ برابر با ۴۲۸ اسب بخار و گشتاور ۵۹۴ نیوتن متر است. بیشینه سرعت نیز ۱۹۰ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.
سیستم باتری وانت از فناوری ریورز پشتیبانی می کند تا با بیشینه قدرت ۲۱ کیلووات انواع لوازم الکتریکی را برق رسانی کند. این ویژگی برای کاربرانی که در شغل خود از ابزار برقی استفاده می کنند یک آپشن بسیار مهم محسوب می شود.

جیلی رادار هورایزن آر دی۶ مجهز به ۷ وضعیت رانندگی است که راننده با استفاده از فرمان صوتی می تواند وضعیت مورد نظر خود از جمله حالت آفرود را انتخاب کند.
سامانه تمام چرخ محرک جیلی رادار هورایزن آر دی۶ بصورت هوشمند مدیریت می شود. جیلی در تبلیغات هورایزن آر دی۶ به آن لقب سریع ترین وانت شرق را داده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا