خودرو

سبد خودروهای زامیاد، توسعه و بهبود می یابد

مدیرعامل جدید شرکت زامیاد، توسعه و بهبود سبد محصولات را فرصتی برای تغییر نگاه مشتریان و جامعه به این شرکت دانست.
به گزارش پرشین خودرو، مجید آقایی، با بیان این مطلب در نخستین نشست شورای معاونان و مدیران شرکت زامیاد در سال ۱۴۰۳ تاکید کرد: تحقق شعار “جهش تولید” باید در اولویت برنامه‌های زامیاد در بخش‌های مختلف قرار گیرد و از همه ظرفیت های موجود در این زمینه استفاده شود.
مدیرعامل شرکت زامیاد با تبریک سال نو با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ بیان داشت: نباید نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب را تنها به عنوان یک شعار نگاه کنیم بلکه باید آن را به عنوان یک فرمان در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهیم.
وی افزود: از مدیران و مسئولان بخش‌های مختلف شرکت زامیاد می خواهم با آسیب شناسی دقیق و رفع موانع تولید برای تحقق شعار سال بکوشند و از دیدگاه های مردم و سهامداران برای رونق اقتصادی این شرکت بهره بگیرند.
آقایی در ادامه با تاکید بر اینکه اجرای صحیح استانداردهای ۸۵ گانه بر روی محصولات تولیدی یکی از مهمترین محورهای اقدامات صنعت خودروسازی در سال جاری است، اظهار کرد: شرکت زامیاد نیز همگام با گروه خودروسازی سایپا، برنامه ریزی لازم را برای اجرای استانداردهای ایمنی و عملکردی خودروهای تولیدی انجام خواهد داد، البته زمان بندی اجرایی این موضوع، نیازمند همراهی سازمان‌های ذیربط است.
مدیرعامل شرکت زامیاد، توسعه و بهبود سبد محصولات را فرصتی برای تغییر نگاه مشتریان و جامعه به این شرکت دانست و افزود: در دنیای کنونی باید فضای فروش را از طریق ذائقه‌ سنجی مشتریان و ارتقاء مشخصات فنی محصولات تولیدی اجرایی کرد که این موضوع در نهایت، افزایش رضایت مشتریان و ذی‌نفعان را به دنبال خواهد داشت.
آقایی همچنین با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در شرکت زامیاد افزود: معتقدیم سرمایه‌ انسانی اصلی‌ترین و مهمترین دارایی شرکت زامیاد است و سرلوحه تمام تصمیم‌گیری‌ها باید عدالت و توجه به حق و حقوق کارکنان زحمتکش و پرتلاش این مجموعه باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: نگرش ما به حوزه منابع انسانی تک بعدی نیست و در این دوره ضمن توجه به ارتقاء رفاه و معیشت پرسنل، باید با تجهیز ادوات خطوط تولید و استفاده از ابزارهای کارآمد حفاظتی، محیط کاری ایمن و فارغ از آسیب‌های ناشی از کار را نیز برای همکاران خود فراهم کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا