خودرو

شاسی بلند آفرودی را با تسهیلات ۷۰۰ میلیونی بخرید

عصر خودرو- شرکت خودروسازی ایلیا شرایط فروش ویژه تیرماه دایون Y۷ را با تسهیلات ۷۰۰ میلیون تومانی اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، براساس این شرایط فروش متقاضیان می توانند با پیش پرداخت ۸۱۲ میلیون تومانی این خودرو را با موعد تحویل ۹۰ روز کاری خریداری کنند و اقساط تسهیلات ۷۰۰ میلیون تومانی را طی مدت ۱۲ تا ۴۸ ماه بپردازند. حداقل اقساط ماهیانه در این طرح ۲۲ میلیون تومان است.

دایون Y7 نسخه به روز رسانی شده و بهبودیافته Y5 است که به جای پیشرانه ۲ لیتری توربو ۲۰۲ اسب بخاری ۲۸۰ نیوتون متری به پیشرانه ۲.۴لیتری توربو با حداکثر توان ۲۱۵ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۳۲۰ نیوتون متر مجهز شده که توسط گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک آیسین-زومکس قدرت را به هر چهار چرخ منتقل می کند. از مهمترین امکانات جدید این خودرو نسبت به نسخه قبلی می توان به سیستم کنترل الکترونیکی پایداری ESC، سنسور نور و باران برای روشنایی اتوماتیک چراغ ها و روشن شدن اتوماتیک برف پاک کن و سیستم کنترل فشار باد تایرها TPMS در کنار چراغ روشنایی در روز اشاره کرد. نسخه ای که برای آزمایش در اختیار ما بود علاوه بر این موارد آپشنال شده بود و امکانات بیشتری نظیر دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم هشدار نقاط کور روی آینه های جانبی BSD و سنسور جلو نیز داشت.

این خودرو به صورت پایه علاوه بر آپشن های ذکر شده به امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، ورود و استارت بدون کلید، دوربین عقب، گرمکن آینه های جانبی، سانروف، کلید های کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل روی فرمان،تهویه مطبوع دیجیتال، کنترل مستقل سیستم تهویه مطبوع ردیف عقب، تنظیم برقی ۶جهته صندلی راننده ، نمایشگر لمسی ۸ اینچی و ۸ بلندگو نیز مجهز شده است.
ثبت نام این طرح صرفا از طریق وب سایت رسمی خودروسازی ایلیا به آدرس www.ilia-auto.com/sale امکان پذیر است.

دانلود با کیفیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا