خودرو

شرایط فروش اقساطی جدید جک J4 با تحویل ۶۰ روزه و اقساط بلند مدت + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳


شرکت کرمان موتور با صدور بخشنامه‌ای جدید، سدان جک J4 را با قیمت ۷۹۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای فروش اقساطی عرضه کرد. این طرح از تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان می‌توانند صرفاً از طریق ثبت‌نام اینترنتی در سایت فروش کرمان موتور، نسبت به خرید این خودرو اقدام نمایند.
در طرح فروش اقساطی ۱۸ ماهه، خریداران ابتدا باید مبلغ ۵۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان را به حساب شرکت واریز کنند. سپس شش فقره چک به ارزش ۵۰ میلیون و ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان با فاصله سه ماه از آنها دریافت می‌شود. گزینه دوم، طرح اقساطی ۲۴ ماهه است که در آن، علاوه بر پرداخت اولیه ۵۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، هشت فقره چک ۴۰ میلیون و ۴۹۳ هزار و ۷۰۰ تومانی با فاصله هر سه ماه از خریدار گرفته می‌شود.
طرح سوم، اقساط ۳۰ ماهه است که در آن نیز مبلغ اولیه ۵۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پرداخت می‌گردد. سپس ده فقره چک به ارزش ۳۵ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۸۰۰ تومان با فاصله سه ماه از خریدار دریافت می‌شود. در هر سه طرح، تاریخ سررسید اولین چک، ۱۵ مهر ۱۴۰۳ خواهد بود. تا زمان تسویه کامل بدهی، سند خودرو در رهن شرکت باقی می‌ماند.
رنگ‌های در دسترس برای خرید جک J4 در این نوبت از فروش شامل سفید، مشکی، خاکستری، طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری و قهوه‌ای متالیک است. کرمان موتور اعلام کرده که تحویل خودروها پس از ۶۰ روز کاری صورت خواهد گرفت.

خودرو
جک J4
شرایط
اقساطی
قیمت مصوب
۷۹۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
مراحل پرداخت
۱۸ ماهه
۲۴ ماهه
۳۰ ماهه
پیش پرداخت حین ثبت نام
۵۴۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
۵۴۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
۵۴۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
پرداخت های آتی
۶ فقره چک هر یک به مبلغ ۵۰.۰۵۹.۵۰۰ تومان
۸ فقره چک هر یک به مبلغ ۴۰.۴۹۳.۷۰۰ تومان
۱۰ فقره چک هر یک به مبلغ ۳۵.۱۸۵.۸۰۰ تومان
مدل
۱۴۰۳
سررسید نخستین قسط
۱۵/ ۰۷/ ۱۴۰۳
سود مشارکت/ انصراف
صفر درصد
جریمه تأخیر
۳ درصد ماهیانه
رنگ‌بندی
سفید، مشکی، خاکستری، طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری، قهوه ای متالیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا