خودرو

شرایط فروش اقساطی جدید کی ام سی T8 با تحویل ۶۰ روزه و اقساط بلند مدت + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳


پیکاپ کی‌ام‌سی T8‌ با گیربکس دستی در طرح فروش اقساطی اردیبهشت ماه کرمان موتور به فروش گذاشته شده است. این طرح از روش چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شده و در روز ۳۱ اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد. برای ثبت‌نام می‌بایست به وب‌سایت فروش رسمی محصولات کرمان موتور مراجعه کنید.
پیکاپ تی۸ به سه روش اقساط و با قیمت مصوب ۱ میلیارد و ۶۹۷ میلیون تومان عرضه می‌شود. در روش اول با اقساط ۱۸ ماهه، نخست مبلغ ۹۹۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان به عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌شود. تسویه‌حساب به وسیله ۶ فقره چک با فاصله سه‌ماهه هر یک به مبلغ ۱۲۹,۲۰۱,۹۰۰ تومان صورت می‌گیرد.
در روش خرید T8 با اقساط ۲۴ ماهه نیز مشتری در ابتدا مبلغ ۹۹۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت واریز می‌کند. مابقی پول در قالب ۸ عدد چک با فاصله سه‌ماهه، هر یک به مبلغ ۱۰۴,۳۵۴,۸۰۰ تومان از وی دریافت می‌شود.
در روش سوم با اقساط ۳۰ ماهه، مبلغ پیش‌پرداخت مشابه دو روش قبلی بوده و به ۱۰ عدد چک هر یک به ارزش ۸۰,۰۱۴,۶۰۰ تومان احتیاج است. در هر سه روش، نخستین چک می‌بایست در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۳ پاس شود. تنها به شرط تسویه نهایی، سند خودرو از رهن شرکت درمی‌آید.
در طرح فروش پیکاپ کی‌ام‌سی T8 ویژه نیمه دوم فروردین‌ماه، این خودرو پس از ۶۰ روز کاری به مشتری تحویل داده می‌شود. اگرچه سود مشارکت و انصراف در این طرح تعریف نشده، ولی جریمه تأخیر به صورت ۳ درصد ماهیانه لحاظ شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا