خودرو

شرایط فروش نقد و اقساط سدان برقی جک+کاتالوگ

عصر خودرو- متقاضیان سدان برقی جک EJ۷ می توانند در جدیدترین شرایط فروش اعلامی کرمان موتور، این خودرو را با قیمت مصوب ۱.۳۲۵ میلیارد تومان به صورت نقدی یا با اقساط ۱۲ و ۲۴ ماهه با پیش پرداخت یک میلیارد تومان خریداری کنند.
به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، متقاضیان برای خرید این خودرو از روز ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ می توانند از طریق وب سایت فروش کرمان موتور به آدرس customer.kermanmotor.ir برای خرید این خودرو اقدام کنند.

این خودرو از موتور الکتریکی با حداکثر توان ۱۹۰ اسب بخار نیرو می گیرد  و باتری های آن از نوع لیتیوم آهن فسفات هستند که با ظرفیت ۵۰.۱ کیلووات ساعت می توانند تا ۴۰۲ کیلومتر پیمایش داشته باشند. شارژ سریع این خودرو از ۳۰ تا ۸۰ درصد که بیشترین کاربرد برای مالکان را دارد حدود ۴۸ دقیقه زمان می برد و شارژ کامل باتری ها نیز ۸.۵ ساعت به طول می انجامد.

مشخصه مهم در مشخصات فنی این خودرو به لطف موتور الکتریکی گشتاور بالای ۳۴۰ نیوتون متری این خودرو است که به نوعی معادل گشتاور یک پیشرانه ۲ لیتری توربو است.این سدان با طول حدود ۴.۸ متر فضای پا، نشیمن و سر قابل توجهی برای همه سرنشینان بخصوص سرنشینان عقب دارد و سیستم تعلیق جلو و عقب آن مستقل و از نوع مک فرسون و چند اتصاله هستند.

از جمله امکانات رفاهی و ایمنی مهم این خودرو می توان به کروز کنترل، دو کیسه هوا، نمایشگر ۱۰.۴ اینچی، تهویه اتوماتیک، اتوهلد و ترمز هیدرولیکی اشاره کرد.

متقاضیانی که در اسفند ۱۴۰۱ اقدام به ثبت نام در سامانه خودروهای وارداتی کرده اند می توانند نسبت به انتخاب این خودرو اقدام کنند.

دانلود با کیفیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا