خودرو

شرط جدید برای خرید لاستیک دولتی

توسط سرپرست دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت، شرط جدید برای خرید لاستیک دولتی، اعلام شد.
سرپرست دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در نامه‌ای به مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی موضوع تسهیل در ثبت اطلاعات توزیع خرده فروشی تایر در سامانه جامع تجارت را ابلاغ کرد. ​​​​​​​ بخوانید… ایران خودرو و سایپا روزانه چقدر زیان ایجاد می‌کنند؟ معمای تامین لوازم یدکی خودرو‌های وارداتی؛ قطعات فیک چینی می‌آیند؟ ۵ پرسش از واردات خودرو
به گزارش تسنیم، در این نامه آمده است: پیرو رونوشت نامه شماره ۲۰۹۶۹۴۹ مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ و با توجه به اینکه برخی از فعالان حوزه تایر به علت عدم اطلاع از قاعده جدید، اطلاعات مربوط به شماره برگ سبز خودروی خریداران را دریافت نکرده و امکان ثبت سند‌های قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ را در حال حاضر ندارند، لذا لطفاً مقرر فرمائید در راستای تسریع و تسهیل در ورود اطلاعات، امکان ثبت سند خرده فروشی فروش به مصرف کننده نهایی برای تایر‌های سواری توزیع شده قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ بدون درج شماره برگ سبز و از طریق فایل اکسل در سامانه مذکور فراهم شود.
لازم به ذکر آنکه این مهلت صرفاً از تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ لغایت ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ مدنظر بوده و پس از پایان مهلت مقرر مطابق با ضوابط جدید انجام می‌پذیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا