خودرو

فروشنده در بازار خودرو زیاد شد؛ جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

در حال حاضر با وجود عرضه قطره چکانی خودرو در بازار عمده معاملات و حتی پیدا کردن مشتری توسط فروشندگان و نمایندگی‌های فروش شرکت‌های خودروساز در فضای مجازی انجام و ظرف چند روز خودرو آن هم با قیمت روز به دست خریدار می‌رسد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، این هفته بازار خودرو شاهد رشد افسار گسیخته قیمت انواع خودروهای داخلی است و متأسفانه هنوز  این روند متوقف نشده است. رشد قیمت‌ها در بازار به حدی شده که خرید خودرو برای مردم غیر ممکن است و کمتر کسی به سمت معامله خودرو می رود. این در حالی است که با نزدیک به ماه پایانی سال به دلیل تعطیلات نوروزی همیشه بازار خرید و فروش خودرو رونق داشت.
در حال حاضر قیمت خودرو به حدی هر روز در حال تغییر است که انگار دست پیش از قیمت دلار گرفته است. به نحوی که امروز قیمت پراید ۱۱۱ وارد کانال ۴۷ میلیون تومان شده است.
*جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی
نکته قابل توجه در بازار عملکرد فروشندگان و نمایندگی‌های فروش شرکت‌های خودروساز است به این صورت که با وجود عرضه قطره چکانی خودرو در بازار عمده معاملات و حتی پیدا کردن مشتری در کانال های تلگرامی انجام و ظرف چند روز خودرو آنهم با قیمت روز به دست خریدار می‌رسد. علاوه بر این نمایندگی‌های خودروسازان نیز به صورت ویرایشی به برخی از مشتریان  خودرو با قیمت بازار آزاد می‌فروشند.
جالب تر اینجاست رشد قیمت ها باعث شده تا برخی برای سود بیشتر خواستار فروش خودرو در بازار باشند اما مصرف کنندگان اصلی تمایلی به خرید خودرو ندارند. فروشندگان خودرو وضعیت این روزهای بازاری خودرو را نبود نظارت بر معاملات و می‌دانند و معتقدند این شرایط مقطعی است و خریداران باید منتظر ثبات بازار باشند.
پرداخت اولین سری بدهی خودروسازان به شرکتهای قطعه ساز در هفته جاری
وزیر صنعت: گرانی خودرو ربطی به فرمول وزارت صمت ندارد/ درباره گوشت از وزارت جهاد کشاورزی بپرسید
واردات لاستیک خودروهای سنگین بدون ارائه گواهی مبدا آزاد شد+سند
قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۱۱/۲۷|سمند ۱۰ میلیون تومان گران شد
واردات لاستیک خودروهای سنگین بدون ارائه گواهی مبدا آزاد شد+سند
انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا