خودرو

قدم جدید مدیران خودرو برای رهبری بازار خودروهای برقی در ایران

عصر خودرو- شهرداری تهران برای تحقق اهداف بلندمدت خود جهت ورود تاکسی‌های برقی به ناوگان تاکسیرانی پایتخت، قرادادی ارزشمند با شرکت مدیران خودرو منعقد کرد.
به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو » ، صبح روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳، آقای جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو، شادی مالکی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران و آقای کریمی سنجری مدیر پروژه خودروهای برقی وزارت صمت، قرارداد تحویل ۲۰۰۰ خودرو برقی آریزو ۵ به ناوگان تاکسیرانی پایتخت را امضا کردند. طی این قرارداد شرایط خرید ۲۰۰۰ خودرو برقی ام وی ام آریزو ۵ موسوم به  Arrizo 5 evدر دو بخش هزارتایی طی طرح جایگزینی تاکسی‌های فرسوده با تاکسی‌های برقی برای رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور فراهم خواهد شد. آقای جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو در مراسم امضای این قرارداد، ضمن تشکر از تلاش شهرداری تهران و وزارت صمت برای ورود تاکسی‌های برقی به ناوگان تاکسیرانی کشور، اعلام کرد: مدیران خودرو اولین شرکتی است که خودروهای انرژی پاک و الکتریکی را در ایران تولید و به بازار عرضه کرد. ما به دنبال این بودیم که هرچه سریع‌تر واردات و تولید خودروهای برقی در بازار ایران به مرحله اجرا برسد و از اراده وزارت صمت برای این امر با خبر هستیم. مدیران خودرو، اولین تولیدکننده خودرو برقی در کشور جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو با اشاره به آغاز تولید مدل آریزو ۵ برقی از دوسال گذشته، تاکید کرد: ما با تولید اولین خودرو برقی در ایران حسن نیت خود را نسبت به خواسته‌ها و راهبردهای وزارت صمت اثبات کردیم.

مدیران خودرو همچنین ۶ ماه پیش مدل فونیکس تیگو ۸ پلاگین هایبرید را تولید و روانه بازار کرد و فونیکس تیگو ۷ پلاگین هایبرید هم به زودی وارد بازار ایران می‌شود. همچنین تا پایان سال ۱۴۰۳ نسخه ev خودرو فونیکس FX و نسخه پلاگین هایبرید خودرو لوکس آریزو ۸ نیز وارد بازار می‌شوند. البته مدیران خودرو در اهداف میان مدت و بلند مدت خود، اهدافی مانند تولید نسخه‌های پلاگین هایبریدی و الکترونیکی محصولات فعلی و همچنین تولید محصولات انرژی پاک متعددی را دنبال می‌کند. مدیران خودرو رهبر بازار خودروهای الکتریکی ایران آقای جک لی تاکید کرد که مدیران خودرو رهبر در بازار خودروهای برقی و انرژی پاک در ایران است و این شرکت برنامه‌های گسترده‌ای برای تولید، عرضه و فروش این نوع خودروها در بازار ایران دارد. وی متذکر شد که اهداف دولت و شرکت مدیران خودرو در زمینه عرضه خودروهای انرژی پاک در بازار ایران برابر است و ما به دنبال آن هستیم تا شرایط فروش این خودروها برای خریداران تسهیل پیدا کند.

ارائه تسهیلات ویژه برای رانندگان و کمک به برقی شدن موازی ناوگان تاکسیرانی کشور و بازار خودرو ایران از اهداف مهم و ویژه مدیران خودرو بوده که ورود حداقل سه خودرو با انرژی پاک تا پایان سال ۱۴۰۳ خود سند محکمی بر این موضوع است. فراهم آوردن شرایط پس از فروش مناسب خانم شادی مالکی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران در این رویداد اعلام کرد: خدمات پس از فروش این خودروها یکی از دغدغه‌های رانندگان تاکسی است که گفتگو مفیدی در این خصوص با شرکت مدیران خودرو داشتیم. در این طرح رانندگان خودرو که از زمان ساخت آن‌ها بیش از ۱۰ سال می‌گذرد می‌توانند برای خرید این خودروها اقدام کنند. بسته‌های حمایتی و شرایط خرید مناسبی نیز از سمت شهرداری برای همه خریداران در نظر گرفته شده است. آقای جک لی در این مراسم اعلام کرد که خدمات پس از فروش مناسب برای خودروهای برقی از جمله اهداف مهم شرکت مدیران خودرو است. همچنین مدیران خودرو امیدوار است تا در آینده همکاری‌های بیشتری با شهرداری، سازمان تاکسیرانی با وزارت صمت داشته باشد.
دانلود با کیفیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا