خودرو

قم، میزبان پانزدهمین نمایندگی استاندارد خودرو لاماری شد (+عکس)

با افتتاح نمایندگی تجارت پیشگان زمین در شهر قم تعداد نمایندگی‌های استاندارد خودرو لاماری به ۱۵ نمایندگی رسید.
به گزارش پرشین خودرو، شرکت آرین پارس موتور در راستای توسعه شبکه نمایندگی‌های خود، اقدام به افتتاح نمایندگی کد ۲۵۰۱ در شهر قم کرد و با آغاز فعالیت رسمی این نمایندگی، تعداد نمایندگی‌های استاندارد برند لاماری در کشور به ۱۵ نمایندگی رسید.
وحید قاسمی شیران مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور، در حاشیه این مراسم ضمن اشاره به این موضوع که نمایندگی ۲۵۰۱، نخستین نمایندگی لاماری در استان قم است، اظهار کرد: هدف مجموعه آرین این است تا فعالیت‌های خود در حوزه تولید و مونتاژ خودرو را توسعه دهد که با انتخاب خودرو لاماری توانسته موفقیت خوبی در این زمینه کسب کند.
وی در ادامه گفت: ممکن است استانداردسازی نمایندگی‌های لاماری به لحاظ طراحی خاص پیچیدگی‌های خود را داشته باشد اما نمایندگان آرین پارس موتور و به‌ویژه این نمایندگی نشان داده‌اند که در اجرای این استانداردها دقت و سرعت عمل بالایی دارند.

در افتتاح نمایندگی لاماری ۲۵۰۱ با مدیریت اسماعیل آخوندی و به وسعت ۳۰۰ متر مربع در منطقه شهرک ولیعصر شهر قم، خودرو لاماری ایما و خودرو لاماری ایما HEV به نمایش گذاشته شده است.
نمایندگی لاماری کد ۲۵۰۱ هم‌چون سایر نمایندگی‌های این برند، با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و آموزش‌دیده آماده خدمت‌رسانی به مشتریان برند لاماری در شهر قم است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا