خودرو

قیمت جدید خودروهای GAC توسط راساموتور اعلام شد + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳


راسا موتور شرایط جدید قیمت‌گذاری خودروهای وارداتی GAC را اعلام کرد
شرکت راسا موتور خاورمیانه، نماینده رسمی برند چینی GAC در ایران، قیمت‌های جدید محصولات خود را با توجه به تغییرات مالیاتی و هزینه‌های دولتی اعلام کرد. این تصمیم پس از افزایش ۳۵ درصدی نرخ بیمه شخص ثالث، یک درصد مالیات بر ارزش افزوده و افزایش حدود ۵ میلیون تومانی هزینه‌های شماره‌گذاری اتخاذ شده است.

براساس اطلاعات جدید، قیمت خودروی “امپو” در مدل ۱۴۰۳ معادل ۲۱ میلیارد و ۶۸۳ میلیون و ۹۹۸ هزار ریال رسیده که نسبت به قیمت قبلی حدود ۱۱۸ میلیون تومان افزایش یافته است. همچنین جی ای سی GS3 با قیمت ۱۹ میلیارد و ۸۷۲ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان، ۱۱۷ میلیون ریال گران‌تر از قبل عرضه می‌شود.
گران‌ترین محصول این شرکت، کراس‌اوور GS4 با نام تجاری امکو، اکنون با قیمت ۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون و ۵۵۵ هزار ریال به فروش می‌رسد که ۱۲۰ میلیون تومان بیشتر از قیمت پیشین است.
براساس اطلاعیه شرکت راسا موتور، این تغییرات قیمت ناشی از مقررات دولتی بوده و ارتباطی به منافع شرکت واردکننده ندارد. آنها همچنین اعلام کردند هزینه اسقاط برای برخی از خودروهای GAC بین ۹ تا ۱۰ برابر افزایش داشته که بر قیمت نهایی این خودروها تأثیرگذار بوده است.
شرکت راسا موتور خاورمیانه یکی از فعالترین شرکت‌های در حوزه واردات خودرو در کشور بوده که با آغاز دور جدید عرضه خودروهای وارداتی توانست ۳ مدل از خودروهای برند GAC را در کشور عرضه کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا