خودرو

قیمت جدید خودرو اطلس سایپا

سایپا اطلس در واقع نمونه فیس لیفت کوییک است که همراه با امکانات بیشتر و پیشرانه بازنگری شده به بازار می‌آید. البته همان‌طور که انتظار داریم، این خودرو از کوییک گران‌تر است.
قیمت خودرو اطلس در بازار آزاد اعلام شد. بر این اساس قیمت اطلس در بازار آزاد ۵۲۰ میلیون تومان است. همچنین قیمت کارخانه اطلس سایپا نیز ۴۰۶ میلیون تومان اعلام شده است. بخوانید… طرح فروش اطلس سایپا اعلام شد + قیمت و زمان عرضه خودرو آغاز ثبت نام سایپا در آذر ۱۴۰۲؛ با ۲۰۰ میلیون خودرو اطلس G بخرید (عکس) سدان جدید پارس خودرو در حال تست رویت شد
به گزارش اقتصادآنلاین، نخستین تصاویر ماشین اطلس سایپا در آذرماه ۱۴۰۱ منتشر شدند. سایپا اطلس در واقع نمونه فیس لیفت کوییک است که همراه با امکانات بیشتر و پیشرانه بازنگری شده به بازار می‌آید. البته همان‌طور که انتظار داریم، این خودرو از کوییک گران‌تر است.

سایپا طی دو دهه اخیر، رهبر بازار خودرو‌های اقتصادی در ایران بوده است. این شرکت در ابتدا محصولات خانواده پراید را با تنوع گسترده به بازار عرضه کرد و پس از آن تیبا و تیبا ۲ را جایگزین آن‌ها نمود. پس از مدتی نیز کوییک و ساینا به عنوان نسخه‌های فیس‌لیفت تیبا و تیبا ۲، جایگزین نسل اول خود شدند. اکنون نیز این شرکت قصد دارد با معرفی خودرو‌هایی همچون سایپا اطلس و سایپا سهند، روند تولید خودرو‌های اقتصادی را ادامه دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا