خودرو

قیمت قطعی ۲ خودروی برقی در سامانه یکپارچه خودرو

فروش خودرو‌های وارداتی از ۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه جریان دارد البته این طرح فروش مشمول آن دسته از متقاضیانی است که در اسفندماه ۱۴۰۱ در سامانه یکپارچه پول بلوکه کرده بودند.
در مرحله جدید فروش خودرو‌های وارداتی در سامانه یکپارچه ۵ خودروی برقی شامل هوندای برقی معین خودرو، هونگچی E-QM ۵ و لونا برقی ایران‌خودرو، خودروی هیبریدی لاماری آرین پارس و نیسان سانی بنزینی عرضه شده است. بخوانید… ماشین‌های ساخت هر کشور به چه چیزی معروف هستند؟ (عکس) رانندگی با مرسدس میباخ S۶۸۰ دوازده سیلندر، تجمل با چاشنی پویایی خریداران هونگچی یک شبه سود ۲.۳ میلیارد تومانی به جیب می‌زنند!
به گزارش تسنیم، فروش خودرو‌های وارداتی از ۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه جریان دارد البته این طرح فروش مشمول آن دسته از متقاضیانی است که در اسفندماه ۱۴۰۱ در سامانه یکپارچه پول بلوکه کرده بودند.
در این مرحله سه خودروی برقی شامل هوندای برقی معین خودرو، هونگچی E-QM۵ و لونا برقی ایران‌خودرو عرضه می‌شود. خودروی هیبریدی لاماری آرین پارس و نیسان سانی بنزینی هم در لیست خودرو‌های عرضه شده هستند.
از میان خودرو‌های برقی عرضه شده قیمت ۲ محصول به نام‌های هونگچی و کی ام سی EJ۷ نهایی شده است. البته قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت‌های فوق اضافه می‌گردد که واردکنندگان با رعایت آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا