خودرو

لو رفتن تصاویر تویوتا یاریس ۲۰۲۵

اولین تصاویر از مدل جدید تویوتا یاریس که GRMN نام دارد، منتشر شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از Motor Authority، پیشتر تویوتا یک نسخه به روز شده از مدل یاریس GR خود را در ژانویه و در سالن نمایشگاه خودرو توکیو ۲۰۲۴ عرضه کرد، اما مدل GRMN این خودرو در دست ساخت بوده که نمونه اولیه آن برای اولین بار مشاهده شده است.
GRMN گزینه برتر تویوتا یاریس برای خودروهای جاده‌ای است که توسط بخش موتوراسپرت Gazoo Racing تویوتا توسعه یافته است. GRMN مخفف “Gazoo Racing Masters of Nürburgring” است و خودروهای طبقه بندی شده به عنوان GRMN را می‌توان با STI سوبارو و AMG مرسدس بنز مقایسه کرد.
نمونه اولیه یاریس GRMN چندین تفاوت قابل توجه را با یاریس معمولی GR نشان می‌دهد. اینها شامل یک ورودی موقت جدید در جلو است، جایی که پلاک معمولاً در آن قرار می‌گیرد و نیاز به تغییر پلاک در نمونه اولیه دارد.
همچنین یک اسپلیتر جلو توسعه یافته و یک ترمز ارتقا یافته وجود دارد. بال عقب که در یاریس فعلی که در سال ۲۰۲۲ عرضه شد وجود داشت، به احتمال زیاد در نسخه به روز شده هم حضور دارد.
استحکام GRMN بهبود یافته و وزن کمتری دارد  یاریس GRMN فعلی همچنین کمی عریض‌تر و ارتفاع کمتری نسبت به یاریس GR معمولی دارد.
این خودرو قرار است تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده معرفی شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا