خودرو

مشکل سوخت امدادگران در سیل بلوچستان ! / امدادگران با باک های خالی چه کنند ؟!

رکنا اقتصادی: جمعیت هلال احمر کشور با شرکت ملی نفت ایران درخصوص مشکل سوخت رانندگان کمک رسان به سیل زدگان، هماهنگ باشد.

به گزارش رکنا، سیدجلال موسوی، نایب رییس کانون سراسری انجمن‌ های صنفی کارفرمایی کامیونداران کشور در گفتگو با خبرنگار رکنا درخصوص مشکل تامین سوخت کامیون هایی که برای کمک به سیل زدگان به استان سیستان و بلوچستان رفته اند، گفت: جمعیت هلال احمر کشور باید با شرکت ملی نفت ایران هماهنگ باشد.
موسوی در ادامه تاکید کرد: به دلیل شدت افزایش قاچاق سوخت در بلوچستان، تمهیدات شدیدی در این استان وجود دارد و امکان سواستفاده به بهانه های مختلف هم وجود دارد. بنابراین درخصوص حل مشکل تامین سوخت تیم های امداد رسان، جمعیت هلال احمر باید با شرکت ملی نفت ایران هماهنگی های لازم را داشته باشد و تا با برنامه ریزی دقیق و تعیین مسافت و میزان مصرف سوخت به این مشکل رسیدگی شود.
به گزارش رکنا، گفتنی است، از آنجا که تدام بارندگی ها در استان سیستان و بلوچستان بیش از ۱۰۰۰روستا را در جنوب این استان پهناور درگیر سیل کرده است، تیم های امداد رسانی مردمی به استان سیستان و بلوچستان رفته اند تا کالاهای اساسی مورد نیاز سیل زدگان را به آنها برسانند، اما برخی از آنها با مشکل تامین سوخت در منطقه مواجه شده اند. رانندگان این خودروها می گویند که با شرکت نفت نیز تماس گرفتند و پاسخی که شنیدن این بود که فقط مجاز به دریافت همان سهمیه مجاز هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا