خودرو

نوروز با فونیکس

بهار طبیعت از راه رسیده و همه ما در انتظار تغییراتی هستیم که با آن همراه است.
به گزارش اقتصاد آنلاین، برند فونیکس هم یک بار دیگر با فرا رسیدن فصل بهار، برنامه‌ای برای همراهی با نوروز باستانی تدارک دید. با کمپین‌های نوروزی فونیکس، شما می‌توانید بهار خود را با یک شروع جدید و هیجان‌انگیز پیش ببرید.
کمپین آنلاین فونیکس:
«در سال گذشته چه ایده‌ای در سر داشتید که عملی نشد؟» این کمپین آنلاین فونیکس است که برای شرکت در آن کافی است زیر پست مرتبط با کمپین، کامنت بگذارید. بهترین جمله، برنده جایزه خواهد بود.
اما اصل ماجرا…
با پیمودن گام‌های زیر می‌توانید در کمپین ]آفلاین[ نوروزی فونیکس شرکت نمایید:
مراجعه به شوروم: با مراجعه به شوروم یا کارشوی نمایندگان فونیکس، می‌توانید QR Code موجود را اسکن کنید. این QR Code دروازه‌ای به فرصت‌های بی‌نظیر است. پس از اسکن کردن، فرمی باز می‌شود که باید اطلاعات خود را
در آن وارد کنید. این فرصتی است که شما نمی‌خواهید از دست بدهید.
افزایش شانس برنده شدن: هر چه QR Code بیشتری اسکن کنید، شانس بیشتری برای قرعه‌کشی خواهید داشت. یعنی اگر در فاصله دو شهر، قصد مسافرت دارید، می‌توانید به تمام شوروم‌ها یا کارشوهای طول مسیر سر بزنید و QR Code را اسکن کنید. تنها کافی‌ست پس از هر اسکن، اطلاعات خود را در فرم وارد کنید.
توجه داشته باشید: با هر IP یا شماره تماس، فقط یک بار می‌توانید فرم اطلاعات مربوط به هر نمایندگی را که مختص همان شوروم می‌باشد، پر کنید. این رویکرد عادلانه اطمینان می‌دهد همه شانس برابری برای برنده شدن دارند. قرعه‌کشی: برای شرکت در قرعه‌کشی، کافی است که پیج Fownix.official را دنبال کنید و منتظر زمان قرعه‌کشی بمانید. با دنبال کردن پیج ما، شما از زمان قرعه‌کشی باخبر خواهید شدو شاید این بار شما باشید که برنده این رقابت باشید.
فراموش نکنید، هر چه بیشتر شرکت کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت. از این فرصت استثنایی استفاده کنید و بهار خود را با فونیکس شروع کنید. با شرکت در کمپین نوروزی فونیکس، بهار خود را با یک شروع جدید و هیجان‌انگیز در پیش بگیرید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا