خودرو

هوشمندسازی مرکز تماس امداد خودرو سایپا / ناوگان امداد خودرو سایپا ۱۰۰ درصد توسعه می‌یابد

مدیرعامل امداد خودرو سایپا، توسعه ناوگان امدادی را مهم‌ترین برنامه این شرکت در سال ۱۴۰۳ اعلام کرد و با توجه به هدف گذاری برای افزایش ۱۰۰ درصدی ناوگان امدادی سایپا در سال جاری تاکید کرد: با راه‌اندازی نرم افزار سنا پلاس و ارتقاء بخش نرم‌افزاری در حوزه امداد و به کارگیری هوش مصنوعی در حوزه پاسخگویی، شاهد تسریع در ارائه خدمات امدادی به امدادخواهان در سال ۱۴۰۳ خواهیم بود.
کورش پارسا معین، در گفت‌وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب افزود: اقدامات اولیه برای افرایش ۱۰۰ درصدی ناوگان امدادی در سال ۱۴۰۳ انجام و خودروهای مدنظر در شبکه امدادی اعلام شده است. بر این اساس امدادگران باید خودروها را انتخاب و پس از انجام فرایند اداری این خودروها در اختیار امدادگران قرار خواهد گرفت.
وی همچنین با توجه به راه‌اندازی نرم افزار سنا پلاس به منظور ارتقاء حوزه نرم افزاری در حوزه خدمات امدادی اظهار کرد: نرم افزار سنا پلاس، بدون شک گام مهمی در بحث اطلاع رسانی و هماهنگی با امدادگران و موجب تسریع در ارائه خدمات امدادی به امدادخواهان خواهد شد.
مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا در ادامه ارائه آموزش‌های تخصصی به امدادگران را از برنامه‌های امداد خودرو سایپا در سال ۱۴۰۳ عنوان کرد و گفت: با عرضه خودروهای جدید و ارتقای تکنولوژی خودروها در سال جاری، امداد گران سایپا آموزش‌های تخصصی بیشتری را خواهند دید تا بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه کنند.
پارسا معین همچنین با اشاره به اهمیت بحث حمل و تعمیرات خودروهای گروه سایپا گفت: در سال جاری امداد خودرو سایپا پا را فراتر گذاشته و در نظر دارد پیش از آنکه خودرو حمل شود تمام توان برای رفع مشکل خودرو را به‌کار بگیرد و خودروی امدادخواه به جای حمل به تعمیرگاه در محل تعمیر و تحویل شود.
وی همچنین به رونمایی از طرح ۳۶۰ درجه امداد خودرو سایپا در سال ۱۴۰۲ اشاره و خاطرنشان کرد: طرح ۳۶۰ درجه امداد خودرو سایپا تا به امروز نتایج و چشم انداز خوبی را پیش روی امداد خودرو سایپا قرار داده است.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا در ادامه با توجه به توسعه ناوگان امداد خودرو سایپا به ورود خودرو اطلس به ناوگان امدادی سایپا اشاره و تاکید کرد: برنامه ما افزودن تمام خودروهای تولیدی سایپا و محصولات جدید در طرح  امدادرسانی و ناوگان امدادی سایپا است و بر این اساس خودرو اطلس همزمان با عرضه این محصول جدید به بازار در ناوگان امدادی سایپا قرار گرفته است.
پارسا معین در پایان توسعه استفاده از هوش مصنوعی در حوزه خدمات امدادی را از اهداف امداد خودرو سایپا در سال ۱۴۰۳ عنوان کرد و گفت: در سال ۱۴۰۳ قطعا به صورت موازی از هوش مصنوعی در حوزه پاسخگویی و امداد در محل استفاده خواهیم کرد و با دستیابی به امکان به‌کارگیری ۱۰۰ درصدی از سامانه پاسخ گویی هوشمند و تکنولوژی هوش مصنوعی در جریان امدادرسانی، سیستم‌های قدیمی جمع آوری خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا