خودرو

(ویدئو) ضرب و شتم مجسمه بایدن توسط جمهوریخواهان جنجالی شد

ویدئویی از این ضربه زدن و لگد زدن به مجسمه جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در کانزاس مورد انتقاد دموکرات‌ها و جمهوری خواهان قرار گرفته است

فرارو- در یک مراسم حزب جمهوری خواه در کانزاس مجسمه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قرار داده شده و زیر مشت و لگد حاضران قرار گرفت.
به گزارش فرارو، تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده مانکنی به شکل بایدن در مراسمی که توسط حزب جمهوری‌خواه کانتی جانسون سازمان‌دهی شده بود توسط افراد متعدد مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
طبق گزارش‌ها، شرکت‌کنندگان تشویق شدند تا قبل از اینکه اجازه حمله به این شخصیت را پیدا کنند، کمک مالی خود را به حزب بدهند.
این فیلم که ابتدا در پلت فرم رسانه‌های اجتماعی رامبل منتشر شد، اما اکنون حذف شده است، محکومیت گسترده‌ای از هر دو طرف از جمله از سوی مایک کوکلمن، رئیس سابق حزب جمهوری خواه کانزاس دریافت کرده است.
کوکلمن در فیس بوک نوشت: این رفتار شرم آور است و اشتباه است. وی ادامه داد: من با سیاست‌های بایدن موافق نیستم، اما او یک همنوع است. هیچ کس نباید از این رفتار هولناک و شرم آور چشم پوشی کند یا از آن دفاع کند.
حزب جمهوری خواه ایالت کانزاس گفت که غرفه با مانکن توسط یک غرفه‌دار خارجی برپا شده است و افزود که آن‌ها با نظرات کوکلمن موافق نیستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا