خودرو

چسبندگی قیمت در بازار خودرو+ جدول قیمت

اقتصادنیوز: بازار امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۳ هم شاهد ثبات قیمت بود و خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی ماندند.
به گزارش اقتصادنیوز، بازار خودرو در یک‌ماه اخیر شاهد ثبات نسبی قیمت‌ها بوده است، ثباتی که در تضاد با نوسانات شدید قیمتی در سال‌های گذشته است. فعالان بازار خودرو انتخابات ریاست جمهوری را دلیل تثبیت قیمت خودرو اعلام کرده و معتقدند تا پایان انتخابات بازار تغییر شکل نخواهد داد. عدم تغییر قیمت خوروهای داخلی و مونتاژی در بیش از یکماه گذشته در حالی رقم خورده که در این بازه دلار نوسانات بسیاری داشته، اما خودروهای داخلی از این روند تبعیت نکرده‌اند و به تماشای بازار نشسته‌اند.
در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو۲۰۷ پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت. بر اساس گزارش خبرنگار اقتصادنیوز و بنابر اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز کشف قیمت نشد، قیمت این خودرو در آخرین روز هفته گذشته هم سایت‌های خودرویی درج نشده بود. از سوی دیگر در بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو ۲۰۷ اتوماتیک» هم ۸۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. به گزارش اقتصادنیوز، «هایما S7» هم یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار ۹۲۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار ۶۱۸ میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  ۸۳۵ میلیون تومانی ماند.

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.  از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار ۷۲۰ میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار ۴۴۱ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم ۴۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. به گزارش اقتصادنیوز، ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم ۴۲۰ میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار ۴۲۹ میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار ۵۶۸ میلیون تومانی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا