خودرو

کامیونت های فورس با چه قیمتی در بورس کالا به فروش رسید؟ + جدول تیر ۱۴۰۳


تالار خودرو بورس کالای ایران امروز شاهد یک عرضه جدید در تالار خودرو بود. در این رویداد، ۴۰ دستگاه کامیونت فورس (FORCE) با موفقیت عرضه و معامله شدند. این معامله شامل دو مدل متفاوت از کامیونت فورس بود که هر کدام به تعداد ۲۰ دستگاه ارائه شدند.
نخستین مدل عرضه شده، کامیونت فورس با کابین بدون خواب و ظرفیت ۶ تن بود که بدون کاربری خاص ارائه شد. برای این مدل، ۲۰ دستگاه عرضه شد که با تقاضای ۳۱ دستگاهی مواجه گردید. شرکت بهمن دیزل به عنوان عرضه کننده این خودروها، قیمت پایانی هر دستگاه را یک میلیارد و ۶۷۶ میلیون و ۷۵ هزار تومان تعیین کرد. خریداران می‌توانند انتظار تحویل این خودروها را در تاریخ ۱۶ شهریور داشته باشند.
قیمت نهایی این مدل کامیونت فورس، که به رنگ سفید و مدل ۱۴۰۳ ارائه می‌شود، فراتر از قیمت کشف شده در بورس است. خریداران باید علاوه بر قیمت پایه، ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده را نیز بپردازند. همچنین، هزینه‌های جانبی به مبلغ ۱۱ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان نیز به قیمت نهایی اضافه می‌شود. این هزینه‌های اضافی شامل مالیات، عوارض شماره‌گذاری، هزینه هوشمندسازی کارت سوخت، بیمه شخص ثالث و سایر موارد مرتبط است.
مدل دوم عرضه شده در این معامله، کامیونت فورس با کابین خوابدار و ظرفیت ۶ تن بود که مشابه مدل قبلی، بدون کاربری ارائه شد. برای این مدل نیز ۲۰ دستگاه عرضه شد، اما با تقاضای چشمگیر ۶۰ دستگاهی روبرو گردید که نشان از محبوبیت بالای این مدل دارد. شرکت بهمن دیزل، قیمت پایانی هر دستگاه از این مدل را یک میلیارد و ۷۵۶ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان اعلام کرد. تاریخ تحویل این مدل نیز همانند مدل قبلی، ۱۶ شهریور تعیین شده است.
قیمت نهایی کامیونت فورس کابین خوابدار نیز شامل هزینه‌های اضافی است. این مدل نیز به رنگ سفید و مدل ۱۴۰۳ ارائه می‌شود و خریداران باید علاوه بر قیمت کشف شده، ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده را بپردازند. همچنین، هزینه‌های جانبی به مبلغ ۱۱ میلیون و ۵۳۳ هزار تومان نیز به قیمت نهایی اضافه می‌شود که شامل مالیات، عوارض شماره‌گذاری، هزینه هوشمندسازی کارت سوخت، بیمه شخص ثالث و سایر موارد مرتبط است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا