خودرو

کاهش ۴ تا ۵۰ میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی و خارجی ؛کوئیک، اطلس،دیگنیتی و تیگو چند شد؟ | جدول قیمت ها

قیمت خودرو امروز نسبت به روزهای اخیر تغییر چندانی پیدا نکرده‌ است. در حالی که یک خودرو از محصولات بهمن‌موتور ۵۰ میلیون تومان ارزان شد، اما همچنان نرخ خودروهای داخلی به کما رفته است.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، در بیشتر محصولات نزولی یا ثابت گزارش می‌شود؛ در این بین یک خودرو مونتاژی ۵۰ میلیون تومان ارزان شد.
قیمت خودرو صبح امروز نسبت به گذشته افت و خیز چندانی نداشته است.
کوییک S، محصول اقتصادی سایپا، از روز گذشته تاکنون چهار میلیون تومان ارزان شد؛ چنان‌که اکنون با نرخ ۴۳۶ میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود.
اطلس، جدیدترین محصول سایپا، نیز با کاهش ۳.۵ میلیون تومانی، در حال حاضر ۵۸۱ میلیون تومان در کانال‌های معاملاتی قیمت‌گذاری می‌شود.
تارا اتوماتیک V۴، محصول لوکس ایران‌خودرو، با ۱۰ میلیون تومان افت بها، به قیمت یک میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان معامله می‌شود.
رانا پلاس از دیگر خودروهای خاص و پرطرفدار ایران‌خودرو با کاهش هفت میلیون تومانی به قیمت ۶۳۵ میلیون تومان در بازار آزاد به فروش می‌رود.

قیمت خودروهای مونتاژی نیز به‌جز چند محصول باثبات گزارش می‌شود.
دیگنیتی پرایم، محبوب‌ترین محصول بهمن‌موتور که در دسته کراس اوورهای کوپه قرار دارد، با کاهش ۳۰ میلیون تومانی در کانال‌های معاملاتی با قیمت یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری می‌شود.
کی‌ام‌سی J۷ اولین خودرو با لوگوی جدید کرمان‌موتور نیز با افت ۲۰ میلیون تومانی، یک میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان معامله می‌شود.
تیگو۷ پرو پرمیوم این محصول جذاب با آینه الکتروکرومیک تنها محصول مدیران‌خودرو است که نسبت به روزهای گذشته ۲۰ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و با دو میلیارد و ۱۰۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
بستیون T۷۷، محصول جذاب بهمن‌موتور، با کاهش چشمگیر ۵۰ میلیون تومانی، دو میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا