خودرو

کپی چینی از شاسی بلند ایرانی‌! / رونمایی از شاسی بلند M-Hero در نمایشگاه خودرو چین

به تازگی تصاویری از شاسی بلند جدید دانگ فنگ با برند M-Hero منتشر شده است که نه تنها ظاهر عجیبی دارد بلکه شباهت زیادی به خودرو تانک رضوانی نیز دارد.
به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، خودرو تانک رضوانی برای ما ایرانی‌ها، خودرویی شناخته شده است و دلیل اصلی آن نیز ایرانی بودن سازنده آن است.
رضوانی موتور که در آمریکا خودرو تولید می‌کند در واقع یک خودرو با استانداردهای نظامی را برای تردد در شهر تولید کرده است که نام تانک را برای آن برگزیده است.
با این مقدمه می‌خواهیم خودرویی عجیب از چین را به شما معرفی کنیم که حداقل از نظر ظاهری شباهت زیادی به نانک رضوانی دارد.
دانگ فنگ در آستانه نمایشگاه خودرو چین تصاویری از یک خودرو افرودی با ظاهر متفاوت از برند M-Hero را منتشر کرده که قرار است با نام M-Hunter در نمایشگاه خودرو چین رسما رونمایی شود.

برند M-Hero یکی از زیرمجموعه‌های دانگ فنگ است که این خودروی آفرودی لوکس را به بازار عرضه خواهد کرد. این شرکت که پیش از این نیز محصولاتی را به بازار معرفی کرده بود، تمرکز خود را بر عرضه خودروهای آفرودی نظامی در قالبی لوکس و با پیشرانه برقی قرار داده است.

خودروی الکتریکی M-Hero ۹۱۷ با توان ۱۰۸۸ اسب بخار یکی از خودروهایی بود که در سال گذشته از سوی این برند معرفی شد و چندی قبل هم تست‌های مختلفی را در سوییس از سر گذراند.
از خودروی جدید به جز دو رندر تصویر دیگری منتشر نشده و هنوز مشخصات فنی آن نیز اعلام نشده است اما چیزی که باید انتظار آن را داشته باشیم این است که با یک خودروی ۱۴۰ هزار دلاری روبرو هستیم که خرید آن برای هر کسی ممکن نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا