مرسدس بنز CLA 200 مدل 2019

cover
خریداران مرسدس بنز باید هزینه بالایی برای خرید سدان کوپه شکل CLA 200 جدید بپردازند.

 مرسدس بنز :CLA 200 جدید با قیمت 59500 دلار می فروشد.

تفاوت قیمت 10 هزار دلاری با سدان کلاس A برخی تفاوت ها را نیز با خود به همراه دارد اما CLA و کلاس A دارای کابین، پلتفرم و موتورهای مشابه هستند.

اگرچه این دو مدل از پلتفرمی مشابه بهره می برند اما CLA طراحی منحصر به فردی دارد. این دو خودرو فاصله بین دو محور مشابه دارند اما CLA از خط سقف کوتاه تر و ظریف تر و صندوق عقبی بزرگ تر بهره می برد.

قسمت های جلو و عقب این خودرو نیز توسعه یافته اند و این مدل 34 میلی متر عریض تر و 139 میلی متر کشیده تر شده است. در واقع این خودرو از سپر تا سپر، کشیده تر از کلاس C کنونی است.CLA200 به صورت استاندارد با سیستم تعلیق عقب چند اتصالی و کنترل دمای پیچیده تر مرسدس بنز ارائه می شود. خریداران هم چنین می توانند علاوه بر آپشن ورودی بدون سویچ با قیمت 790 دلار و روشنایی محیطی با قیمت 490 دلار، بسته ارتقایی AMG Line را نیز برای CLA انتخاب کنند که یک آپشن 1990 دلاری برای A200 است.CLA200 از رینگ های آلیاژی 18 اینچی بهره برده و دارای کمک پارک اکتیو و دوربین دید پشت، چراغ های جلوی LED و برف پاک کن های خودکار است.ترمز اضطراری خودکار، مانیتور نقاط کور، کمک ثبات در مسیر و کمک علائم راهنمایی نیز به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شوند.

منبع:ماشین دات آی آر

مطالب دیگر

نظرات