بررسی تویوتا لندکروزر نامیب

cover
تویوتا لندکروزر نامیب خودرویی تولید شده برای سخت ترین شرایط ممکن است جالبترین اتومبیل در فروش باشد این مدل تویوتا در آفریقای جنوبی ارزانتر از لندکروزر در ایالات متحده است.

تویوتا لندکروزر نامیب ممکن است جالبترین اتومبیل در فروش باشد این مدل تویوتا در آفریقای جنوبی ارزانتر از لندکروزر در ایالات متحده است.

 

 تویوتا لندکروزر با قیمت اولیه 85،315 دلار ، یکی از گران ترین تویوتا های جدید ایالات متحده است. نسخه Heritage حتی با قیمت 87،645 دلار گرانتر است. با وجود این ، هنوز هم یکی از تواناترین خودروهای خارجی در بازار امریکا است و با وجودی که فروش آن تنها با تحویل 3،235 دستگاه سال گذشته ، چندان مناسب نبود، خبر خوب این است که این مدل حداقل برای چند مورد دیگر  سال ها در آمریکا بچرخد. 
 

این وضعیت لندکروزر در ایالات متحده است ، اما در آفریقای جنوبی بسیار متفاوت است. در آنجا ، هم اکنون می توانید Land Cruiser 79 4.5D V8 D / C Namib را سفارش دهید ، که ما آن را Land Cruiser Namib خواهیم نامید. این یک نسخه ویژه است ، بر اساس مدل 70 سری یکپارچه سازی با سیستم عامل با قیمت اولیه 893،600 رند (واحد پول آفریقای جنوبی) ، که با نرخ فعلی  دلار برابر است با 61000 دلار است.

 

این مدل دو کابین بدیهی است که الهام گرفته از کویر نامیب ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین بیابان های جهان است. لوازم جانبی بیرونی شامل یک طراحی جدید برای جلوپنجره با حروف تویوتا ، سپر جلوی فولادی با نوار برقی سنگین و محافظ چراغهای جلو ، و نامیبر است. 


در داخل اتومبیل ، بزرگترین نسخه ارتقا یافته نسبت به استاندارد Land Cruiser 70 که پیدا خواهید کرد یک جعبه با مجرای خنک کننده اضافی است تا نوشیدنی های شما از طریق سیستم AC اتومبیل خنک شود. همچنین یک کنسول سقف جدید با چراغهای LED در قسمت عقب ، محفظه ذخیره سازی اضافی و قلاب سیم میکروفون وجود دارد.

در خارج از جاده ، نسخه ویژه نامیب دارای سیستم تعلیق به روز شده است که توسط "یک متخصص محلی برای تعلیق خارج از جاده" برای تویوتا تولید شده است. نیرو این مدل از یک موتور دیزل 4.5 لیتری تولید می شود و 202 اسب بخار (151 کیلووات) و 317 پوند فوت (430 نیوتون متر) گشتاور را تحویل می دهد.

 

کویر نامیب برخی از چالش برانگیزترین تصاویر کره زمین را به نمایش می گذارد و زنده ماندن در این شرایط سخت نیاز به آماده سازی و تجهیزات مناسب دارد. شرکت تویوتا با افتخار اعلام می کند: "ما این مدل ویژه لندکروزر را ایجاد کرده ایم تا بتوانیم یک وسیله نقلیه آماده را برای تهیه و مقابله با دلهره آورترین چالش ها به مشتریان ارائه دهیم."

مطالب دیگر

نظرات