مزدا EV ماه آینده به نمایشگاه اتومبیل توکیو می رود

cover
سخنگوی مزدا یوشیکازو ناگای: مزدا در نمایشگاه اتومبیل توکیو در ماه آینده از یک خودروی برقی رونمایی خواهد کرد. مزدا وارد دنیای خودروهای تمام برقی می شود. این شرکت در سال های گذشته وارد این بخش از بازار نشده بود.

مزدا EV در حال حاضر در مرحله نمونه اولیه قرار دارد و زیرپوشهای آن توسط بدنه اصلاح شده مزدا CX-30  و قسمت بدنه با "مزدا e-TPV" پوشانده شده است. با این وجود اولین اتومبیل در توکیو الگوی جدید کاملی است. این که آیا مزدا می خواهد محصول تکمیل شده را تولید کند یا یک مدل مفهومی باشد، باید در آینده دید.

 

بنابراین ، EV به یک موتور الکتریکی 141 اسب بخار برای حرکت تکیه خواهد کرد. یک بسته باتری نسبتاً کوچک 35.5 کیلو وات در ساعت قدرت موتور را تأمین می کند. برای مقابله با دامنه محدود باتری، مزدا خودروی الکتریکی را با گزینه گسترش دهنده و برد بیشتر نیز برای پاسخگویی به نیاز خریداران در اخبار آینده ارائه خواهد داد. صرف نظر از این موضوع ، پتانسیل ساخت یک خودروی برقی داخلی توسط مزدا، تغییر سرعت پیشرفت این خودروساز ژاپنی را نشان می دهد ، که در حال حاضر هیچ خودروی هیبریدی برقی یا بنزینی برقی از این شرکت در ایالات متحده به فروش نمی رسد.

 

اینک ما می توانیم بگوییم که خودروی برقی مزدا به شکل یک شاسی بلند متقاطع کوچک مانند کیا نیرو شکل بگیرد. علاوه بر خودروی تمام الکتریکی این برند ژاپنی، باید منتظر عرضه خودروهای هیبریدی مزدا در سال 2021 و یا 2022 باشیم.

 

 

مطالب دیگر

نظرات