بسته گرافیکی جدید شرکت فیات

cover
شرکت فیات بسته گرافیکی "Scorpion Sting" (نیش عقرب) را روی مدل 2020 Fiat 124 Abarth اضافه می کند این بسته هفتادمین سالگرد Abarth (تولید کننده خودرو ایتالیایی) را جشن می گیرد.

به مناسبت هفتادمین سالگرد Abarth و همچنین صد و بیستمین تاسیس سالگرد شرکت فیات، 2020 Fiat 124 Abarth بسته جدید گرافیکی Scorpion Sting را به این مدل اضافه می کند. این طرح افزایش قیمت 395 دلاری را برای این مدل به همراه دارد. این پکیج، یک دکوراسیون عقرب قرمز و بزرگ را به بر روی کاپوت ماشین 124 و یک جفت خط راه راه قرمز به طرفین خودرو اضافه می کند. نوارهای کم ارتفاع همچنین شامل گرافیک عقرب هستند ، زیرا این بسته بندی گرافیکی Scorpion Sting (نیش عقرب) است.

 

 

با قیمت پایه کمتر از 30،000 دلار ، 124 ابرات شامل یک توربو شارژ استاندارد 1.4 لیتری با قدرت 164 اسب بخار است که با یک گیربکس دستی شش سرعته معمولی یا یک اتوماتیک شش سرعته اختیاری جفت می شود.

 

ما مطمئن نیستیم که بسته گرافیکی Scorpion Sting  جهت افزایش فروش این مدل کم فروش تاثیر گذار باشد، ولی امیدواریم که فیات راهی برای حفظ سودآوری 124 ارائه دهد. از این گذشته ، شرکت فیات برای حفظ فروش در بازار ایالات متحده باید به راه های دیگری فکر کند.

مطالب دیگر

نظرات