کوروت 2020

cover
شورلت کوروت یکی از مدل‌های اسپورت محبوب خودروهای کمپانی شورلت است که از دهه ۱۹۵۰ میلادی تاکنون محبوبیت زیادی داشته است. آیا یک کوروت آبی سریع و جذاب می خواهید؟

شورلت دیگر نیازی به استتار این مدل در آزمایش های پیش روی 2020 کوروت سی8 در هنگام راه رفتن ندارد. این عکس های جدید در نزدیکی جنرال موتورز در میلفورد گرفته شده است. در حالی که این مدل هنوز در نمایشگاه ها رونمایی نشده است.


کوروت 2020 در 12 رنگ موجود است و Rapid Blue (جاسوس آبی) یکی از چشم نوازترین اینهاست، گرچه کمی به رنگ یک Smurf نزدیک می شود. این ویژگی و شتابنده پر جنب و جوش 500 دلار به قیمت C8 اضافه می کند. Rapid Blue یک رنگ به طور قابل توجهی روشن تر است اما به نظر نمی رسد خطوط C8 را به خوبی برجسته کند.
 

این Vette همچنین دارای ویژگی های یک ظاهر طراحی شده از بسته Z51 از جمله کیت بدنه تهاجمی تر است. سایر مدل های تست با این گزینه دارای نشانهای مخصوص روی کالیپرهای ترمز هستند، اما در عکسهای جدید، مارک تجاری وجود ندارد. عدم وجود برند تجاری و دیگر تفاوت ها احتمالاً به این دلیل است که این مدل ها هنوز مدل های پیش تولید هستند.

 

همچنین پنل سقفی قابل جابجایی، کوروت سی8 را برجسته می کند. این بدان معناست که هر خریدار می تواند از نوعی رانندگی با سقف باز لذت ببرد. اگر خریداران بخواهند باد بیشتری را در موهای خود احساس کنند، رونمایی Vette Convertible در تاریخ 2 اکتبر آغاز می شود و باید چند ماه پس از نمایش برتر به فروش برسد.

 

طبق گزارش ها، تولید کوروت سی8 از اوایل ماه دسامبر آغاز می شود. با این حال، این احتمال وجود دارد که این تاریخ به دلیل اعتصاب UAW (کارگران متحد اتومبیل در ایالات متحده امریکا) روی جنرال موتورز تغییر کند. بسته به نحوه پیشرفت اوضاع، Vette جدید ممکن است دیرتر از آنچه انتظار می رود وارد سالن های نمایش شوند.

مطالب دیگر

نظرات