مدل مفهومی BMW 4

cover
آیا مدل مفهومی BMW 4 کوپه ای ناخوشایند به نظر می رسد و یا یک ماشین جذاب که توسط یک درهم آمیختگی سیاه شده است؟ با تشکر از طراح این مدل (مایک ماراویلا) می توانیم مورد دوم را تأیید کنیم که واقعیت هم دارد.

ماراویلا تصویر مدل مفهومی BMW 4 را شبیه Edsel (یک اتومبیل است که برای سالهای 1958 تا 1960 توسط شرکت Ford Motor طراحی و ساخته شده است) جابجا کرد و آن را باشکل جدیدتری  از سری 8 BMW جایگزین کرد. نتایج به خودی خود صحبت می کنند، و مدل مفهومی 4 دوباره اصلاح شده Maravilla به مراتب بهتر از چیز واقعی به نظر می رسد.

 

با این وجود ماراویلا راضی نبود که فقط جلوی مدل مفهومی BMW 4 را به روز کند، بنابراین او چرخ های اتومبیل مفهومی را عوض کرد و با جسارتی خاص طراحی کرد.

اگرچه مدل مفهومی BMW 4 مطمئناً با یک پنجره کوچکتر بسیار بهتر به نظر می رسد، اما این خودرو هنوز یک اثر هنری کامل نیست. بله، کوپه از نظر تناسب و به طور کلی جذاب است، اما این یک نگاه کلی می باشد. امیدواریم طراح مدل مفهومی BMW 4 ایرادات جلو خودرو را در رده بندی جدید رفع کند.

 

به نظر می رسد مدل مفهومی BMW 4 خودرویی را که در راه تولید قرار دارد پیش نمایش می دهد. به عبارت دیگر، انتظار نمی رود تغییرات چشمگیر طراحی بین مدل مفهومی BMW 4 و سری 4 کوپه را که مطمئناً به آن طعنه می زند، شاهد باشیم.

 

مطالب دیگر

نظرات