Bentley Bentayga Stetson

cover
نسخه Bentley Bentayga استتسون یک کلاه کابوی است، رنگ های بیرونی آن الهام گرفته از کلاه های معروف گاوچران هاست.

نسخه ویژه بنتلی بنتایگا V8 استتسون، نسخه کوچکی از تگزاس را به این کراس اوور لوکس انگلیس اضافه می کند. به عنوان همکاری بین نمایندگی بنتلی دالاس و استتسون، این مدل ویژگی های خاصی دارد که باعث می شود از خودروی پریمیوم قبلی کمی زیباتر شود.

 

نمای بیرونی ویژه استتسون در سه رنگ موجود است که سایه های موجود در کلاه های معروف را برانگیخته و لوگوی این شرکت در ستون پشت بام عقب ظاهر می شود. شن و ماسه سفید با رنگ نقره ای از جاده باز استتسون مطابقت دارد. Dark Cashmere (ترمه تاریک) متناسب با استتسون Boss of Plains (رئیس دشت ها) است و مشکی اونیکس شبیه به استیتسون سیاه 100 ایکس ال رئیس جمهور است.

 

قسمت اعظم داخلی ترکیبی از چرم قهوه ای شتر بژ و زین است و قسمت پشتی بالایی آرم استتسون را پوشیده است. داشبورد و طرح داخلی یان خودرو از چوب است. چرم قهوه ای تیره، یک رنگ دیگر به مخلوط اضافه می کند. با ورود سرنشینان اتومبیل، یک نماد مولینر استتسون که روی درب ها قرار دارد دیده می شود.

بنتلی دالاس قبلاً نسخه ویژه استتسون را در موجودی خود درج کرده است و برای این مدل 246.578 دلار هزینه کرد. در حال حاضر تنها یکی از این مدل ها وجود دارد، اما DuPont Registry گزارش می دهد که دو عدد دیگر در  اکتبر و نوامبر در راه اند.

 

قیمت مدل V8 از 165،000 دلار شروع می شود، اما گزینه ها می توانند به سرعت باعث افزایش این رقم شوند. V8 بنتایگا دارای یک موتور 4 سیلندر توربو 4.0 لیتری V8 است که دارای 542 اسب بخار قدرت و 568 پوند فوت گشتاور است. از طریق یک اتوماتیک هشت سرعته اجرا می شود.

مطالب دیگر

نظرات