جگوار E-Pace Checkered Flag

cover
نسخه جگوار E-Pace Checkered Flag به جمع بندی در سال 2020 می رسد، با این وجود نام، این نسخه هنوز نهایی نیست.

کمپانی جگوار به تازگی یک نسخه جدید و محدود از نسخه مدل جگوار E-2020 را معرفی کرده است که از نظر تجهیزات، شکاف های موجود را پر کرده است و شروع قیمت گذاری با بقیه سطح مشخصات شاسی بلندهای کم فشار را آغاز کرده است. با نام Checkered Flag Limited Edition ، از 46،400 دلار به علاوه هزینه مقصد شروع می شود.

 

اول از همه، ما یک رنگ منحصر به فرد به نام فوتون قرمز و همچنین ضربه گیر جلو و عقب را از مدل های R-Dynamic داریم. شما همچنین می توانید جذابیت بصری دو لوله اگزوز، چراغهای جلو LED با چراغهای در حال اجرا در روز به شکل J و یک بسته بیرونی سیاه را بدست آورید. E-Pace Checkered Flag همچنین مجموعه ای زیبا از چرخ های خاکستری تیره 19 اینچی را دارا می باشد. در قسمت داخلی، آسترهای درب مارک "Checkered Flag" و درب چرمی Jaguar's Ebony Grained با دوخت قرمز وجود دارد.

 

لیست گویا با معرفی مجموعه جدیدی از راحتی استاندارد مانند صندلی های قابل تنظیم 10 طرفه الکترونیکی با گرمایش، فرمان اسپورت، سقف پانوراما ثابت، صفحه لمسی 12.3 اینچی TFT، دستگیره های دنده دستی سیاه برای همراهی با چرم رشد این محصول را بیان می کند. تنظیمات هوشمند همچنین اولین کار خود را برای سال 2020 انجام می دهد و به عنوان یک ویژگی تشخیص درایور عمل می کند که در آن سیستم یاد می گیرد نیازهای درایورهای خاص (قابل شناسایی از طریق کلید fob یا سیگنال تلفن بلوتوث) مانند تنظیم صندلی، به طور خودکار تنظیم وضعیت آب و هوا را پیش بینی کند.دما و شخصی سازی تنظیمات سرگرمی اکنون اپل CarPlay و Android Auto به طور کل استاندارد در E-Pace 2020 آمده اند، بنابراین این خبر خوبی برای همه است.

 

نسخه جگوار E-Pace Checkered Flag مجهز به پیشرانه تمام چرخ است و همچنین با سیستم تعلیق تطبیقی ​​قابل انتخاب است. این موتور با همان قدرت 246 اسب بخار ، توربوشارژ 2.0 لیتری SE را به اشتراک می گذارد. همه E-Paces گیربکس اتوماتیک نه سرعته را دریافت می کنند.

مطالب دیگر

نظرات