مرسدس بنز GLB 250

cover
قیمت 2020 مرسدس بنز GLB 250 از 36،600 دلار در ایالات متحده آمریکا شروع می شود. GLB 250 تا در پایان سال جاری به نمایندگی های مرسدس می رسد.

مرسدس بنز در ماه ژوئن، جلوی شاسی بلند جدید جمع و جور GLB-Class خود را بیرون کشید، و با GLB 35 در اواخر ماه اوت، اولین بار شروع به کار کرد. ما هنوز نمی دانیم که قیمت مدل 302 اسب بخار AMG  برای شما چقدر خواهد بود اما مرسدس به ما می گوید مدل پایه GLB 250 با 36،600 دلار شروع می شود. این شامل هزینه های مقصد و تحویل نیست که 995 دلار به به قیمت نهایی اضافه می کند.

 

برای آن قیمت، از یک شاسی بلند چرخ محور جلو استفاده می کنید که دارای یک پیشرانه 221 اسب بخار نسخه موتور 2.0 لیتری توربوشارژ Merc 4 موتور چهار سیلندر Merc است. در صورت تمایل به تمام چرخ، GLB 250 4MATIC کمی بیشتر با 38600 دلار هزینه دارد، البته هزینه اضافی مقصد را شامل نمی شود. مورد دیگر که در قیمت پایه گنجانده نشده صندلی ردیف سوم اختیاری است، ویژگی ای که در دنیای شاسی بلند جمع و جور بسیار نادر است. این که آیا این یک ویژگی محبوب خواهد بود، هنوز نمیدانیم. GLB فضای فوق العاده ای در پشت ندارد، اما برای خانواده های دارای فرزندان کوچک، ردیف سوم اختیاری می تواند یک ویژگی کلیدی باشد. شما می توانید قابلیت های جمع و جور سه ردیفی مشابه را در Range Rover Discovery Sport و Volkswagen تیگوان، دو شاسی بلند کامپکت پیدا کنید که مرسدس آن را به عنوان رقیبان اصلی خود به GLB 250 معرفی می کند. این خودروساز همچنین به BMW X1 به عنوان یک رقیب GLB اشاره می کند.

 

ما گمان می کنیم بیشتر خریداران GLB 250 تنها با دو ردیف همراه خواهند بود و از این نظر، شاسی بلند کوچک، به نظر می رسد برای رسالت خانوادگی خود مناسب باشد. 38 اینچ از پا ( واحد اندازه‌گیری طول برابر ۱۲ اینچ و معادل ۳۰٫۴۸ سانتی‌متر ) در ردیف دوم موجود است و در صورت عدم حمل و نقل آن صندلی ها می توانند برابر شوند تا 62 فوت مکعب از کل فضای بار را ایجاد کنند. در جلو، GLB 250 با کابین خلبان دیجیتال با شماره استاندارد Merc و سیستم سرگرمی MBUX رول می شود. در کل، به نظر نمی رسد مکان بدی برای شاسی بلند زیر 40،000 دلار باشد.

مطالب دیگر

نظرات