پادشاه اکسپدیشن فورد 2020

cover
پادشاه اکسپدیشن فورد 2020 رانچ با همراهی داخل و خارج ساخته می شود. فورد همچنین کابین تمیز پلاتینیوم را به روز کرد تا چرم بیشتری داشته باشد.

ترکیب اکسپدیشن فورد ( Ford Expedition ) با معرفی نسخه پادشاه شاسی بلند فورد یک سطح جدید و لوکس تر برای سال 2020 به دست می آورد. Cars Direct گزارش می دهد که قیمت ها با 7490 دلار شامل هزینه مقصد شروع می شوند. این درجه در هر دو مدل استاندارد و اکسپدیشن مکس بزرگتر موجود است. فورد همچنین برخی از امکانات جدید را به تریمهای سطح پلاتین برای مدل مدل 2020 اضافه خواهد کرد.

 

پادشاه رانچ از قسمت بیرونی از رنگ خاکستری سنگی زیبا برای قسمت هایی از سپر جلویی پایین، تابلوهای قابل اجرا با قدرت، صفحه اسکی سپر عقب ، پوشش مشعل تریلر ، ریل های جانبی سقف و آینه جانبی قابل شناسایی است. کلاه این خودرو با چرخ های 22 اینچی و شش لپه در یک طرح دو تنی از ماشین آلومینیومکاری شده و دارای کلاه های مرکزی با مارک King-Ranch می باشد.

این کابین دارای سه ردیف صندلی با چرم Ebony Del Rio است. درپوش چوبی طرح طبیعی رنگ را در داخل پادشاه رانچ ادامه می دهد. ردیف دوم صندلی های کاپیتان با قابلیت تاشو است.

 

پادشاه اکسپدیشن همچنین بسیاری از امکانات را از درجه پلاتین با دامنه بالا بدست می آورد. راننده از سیستم تعلیق به طور مداوم کنترل شده، سیستم دوربین 360 درجه و آینه های جانبی گرم با امکان خاموش شدن خودکار در سمت راننده بهره مند می شوند. 
 

برای پلاتین اکسپدیشن 2020 چرخ های 22 اینچی جدید در نظر گرفته شد، اما تغییرات بزرگتر در داخل وجود دارد. اکنون چرم بالای صفحه ابزار، بیشتر قسمتهای درب و ریل های کنسول را در بر می گیرد.

 

مجموعه فن آوری راهنمایی رانندگان Ford Co-Pilot360 یک ویژگی استاندارد برای اکسپدیشن 2020 است. این شامل کمک های قبل از برخورد با ترمز اضطراری اتوماتیک و ردیابی عابر پیاده، هشدار برخورد به جلو، پشتیبانی ترمز پویا، نظارت بر نقطه کور، دستیابی به خط، و تیرهای بلند اتوماتیک است.

 

مطالب دیگر

نظرات