تویوتا سوپرا

cover
کیت بدنه ظریف تویوتا سوپرا به گروه SEMA می پیوندد بیشتر قطعات موجود در بدنه، فیبر کربن یا فایبرگلاس است.

تویوتا سوپرا هنوز یک چشم انداز تازه در جاده است و تیونرها با ایجاد عرضه عظیم قطعات و به روزرسانی برای آن، در حال استقبال از کوپه جدید هستند. شرکت ژاپنی Artisan Spirits جدیدترین شرکت برای رونمایی از کیت بدنه اصلاح شده برای سوپرا است.

 

اجزای کمپانی Black Label برای سوپرا شامل یک شکاف جلویی، آستانه های جانبی، تر و تمیز تر گلگیر و یک اسپویلر عقب بزرگتر با تمام کیت است و با وجود این ها تویوتا بدون اینکه خیلی کارتونی شود، تهاجمی تر به نظر می رسد.

 

کیت بدنه TRD خود تویوتا برای سوپرا (عکس زیر) شامل قسمت های مشابهی است، اما شکاف سقف بسیار بزرگتر هستند. اگر ظاهر آن را دوست دارید اما چیزی را می خواهید که چندان برجسته نیست، پس ممکن است مجموعه Artisan Spirits انتخاب مناسبی باشد.

بیشتر اجزای موجود در فایبرگلاس یا پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن در دسترس هستند، به جز ترمیم گلگیر که فقط در فایبرگلاس است. خریداران می توانند قطعات را بصورت جداگانه پیدا کنند یا یک مجموعه پنج تکه ای را با فایبرگلاس به قیمت 380،000 ین دریافت کنند (3521.46 دلار با نرخ ارز فعلی). دریافت کلیه قطعات قابل استفاده در کربن 642،000 ین (5،948.77 دلار) خواهد بود. همچنین می توانید قاب پلاک فیبر کربن را به قیمت 24000 ین (222.34 دلار) اضافه کنید.

 

Artisan Spirits کیت بدنه‌ی Black Label را برای سوپرا در آمریکا در نمایشگاه SEMA به نمایش خواهد گذاشت و در ماه نوامبر به بازار عرضه خواهد کرد. قیمت گذاری در ایالات متحده ممکن است با ژاپن یکسان نباشد.

 

Evasive Motorsports همچنین در نمایشگاه SEMA قرار است یک کیت بدنه برای سوپرا را رونمایی کند. اجزای سازنده در مقایسه با آنچه Artisan Spirits می سازد، براق تر است.

مطالب دیگر

نظرات