تویوتا C-HR 2020

cover
تویوتا C-HR 2020 مدل جدید C-HR می باشد که در تنوع رنگی بیشتر و ویژگی های بهتر، ولی با همان پیشرانه در اواخر ماه اکتبر به فروش می رسد.

تویوتا C-HR 2020 ممکن است به طرز چشمگیری متفاوت به نظر نرسد، اما کراس اوور مدل subcompact برای سال آینده به روز می شود. چراغهای جلو و سپر جلو و اسپویلر کاملاً جدید هستند. چراغهای مه در حال حاضر در دریچه های جانبی زندگی می کنند، لبه LE با چرخ های 17 اینچی منحصر به فرد می شود که درجه محدود آن به چرخهای 18 اینچی تبدیل می شود و کل دامنه C-HR با چراغهای LED استاندارد است.

رنگهایی مانند مروارید بلیزارد، فلزی آبی ، فلزی خاکستری، مروارید سیاه و فلزی نقره ای برتری دارند. اما تویوتا همچنین دو رنگ جدید اختیاری را به پالت C-HR اضافه کرد: قرمز پررنگ و نارنجی پررنگ. هر دوی این رنگ ها فقط با یک سقف سیاه موجود است.

 

خریداران C-HR می توانند سقف نقره ای جدید را که در رنگ استاندارد مروارید سیاه موجود است و برای اولین بار در سال جاری در دسترس می باشد، انتخاب کنند. تویوتا این گزینه را برای سال 2020 قطع کرده است.

 

فضای داخلی به یک هدلاینر استاندارد خاکستری جدید تبدیل می شود که طراحان می گویند به بهبود هوای کابین و همچنین گزینه صندلی چرمی سیاه کمک می کند. در حالی که مدل قبلی C-HR از Apple CarPlay برخوردار بود، مدل 2020 همچنین سازگاری Android Auto و Amazon Alexa را به صفحه لمسی 8.0 اینچی اضافه می کند.

 

چیزی که تغییر نمی کند، پیشرانه است.همان موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری است که با 144 اسب بخار نیرو (107 کیلووات) و 139 پوند (188 نیوتن متر) دارای 4 سیلندر طبیعی است. با یک ویژگی شبیه سازی هفت سرعته متوالی شبیه سازی شده، به طور مداوم متغیر جفت می شود.

 

تویوتا C-HR 2020 محدود با 26350 دلار شروع می شود و در کل 150 دلار افزایش می یابد. تویوتا C-HR جدید و بهبود یافته در اواخر ماه اکتبر به فروش می رسد.

مطالب دیگر

نظرات