آمبولانس جدید دبی کوروت، GT-R

cover
سرویس آمبولانس دبی افرایش می یابد: کوروت، GT-R به ناوگان آمبولانس های به اصطلاح "اولین پاسخ دهندگان" پیوست.

شرکت دبی برای خدمات آمبولانس اخیراً دو خودروی اورژانس پر سرعت را انتخاب کرده است. بدیهی است، مأموریت این پاسخ دهندگان برای بارگیری بیماران روی برانکارد و جابجایی آنها به بیمارستان نیست. این وسایل نقلیه ماشینهای رسیدگی اول بسیار پرتحرک خواهند بود که هدف آنها رسیدن به بیماران بحرانی چهار تا هشت دقیقه سریعتر از یک آمبولانس سنتی است. حداقل، این چیزی است که سرویس آمبولانس طبق این گزارش ادعا می کند.

 

تقریباً مانند خودروهای فوق نادری که برای انجام وظیفه پلیس انتخاب شده اند، ما مشکوک هستیم که خدمات آمبولانس با چنین وسایل نقلیه در ناوگان خود از خدمات عمومی کمی برخوردار خواهند شد. گفته می شود، زمانهایی وجود دارد که سرعت عمل در موارد اضطراری به چند دقیقه یا حتی ثانیه کاهش می یابد. اگر کوروت یا GT-R بتواند به شخصی که دچار حمله قلبی سریعتر از یک آمبولانس استاندارد است برسد حتی اگر این یک EMT تنها با تجهیزات احیا باشد، همین می تواند تفاوت بین زندگی و مرگ باشد.

 

دبی برخلاف سایر نقاط جهان است، نه فقط به این دلیل که این یک شهر زیبا و هم مرز با بیابان و اقیانوس است. این سرزمین آسمان خراش های شگفت انگیز، انسانهای باورنکردنی و سبک زندگی آنقدر شلوغ است که سوپراسپورت ها فقط رانندگان روزانه هستند. نیروی پلیس دبی به خاطر ناوگان هایپرکار خود مشهور است، اما این تنها خدمات عمومی نیست که وسایل نقلیه پشتیبانی فوق العاده ای داشته باشد. می توانیم بگوییم آمبولانس کوروت؟ یا آمبولانس GT-R ؟

 

به نظر می رسد در حالی که به مردم کمک می کند و جان آنها را نجات می دهد، جذاب هم هست، این فقط یک امتیاز دبی است!

مطالب دیگر

نظرات