10 خودروی گران قیمت برتر جهان

cover
گرانترین خودروهای دنیا بسیار فراتر از حمل و نقل ساده هستند. در ادامه به 10 خودروی گران قیمت جهان اشاره میکنیم.

10. Zenvo ST1

زنوو با جمع آوری یک V8، با 6.8 لیتر، با یک سوپرشارژر و یک توربوشارژر، قدرت کاملاً مبهمی را ایجاد می کند. دقیقاً چقدر مبهم است؟ حدود 1،104 اسب بخار قدرت و 1.054 پوند فوت گشتاور، همه این چرخه ها به چرخ های عقب خودرو منتقل شده اند.

 

9. Ferrari LaFerrari

این اتومبیل با وزن خشک کمتر از 2،800 پوند، عملکردی مانند اژدها را دارد. از 0 تا 60 مایل در ساعت در کمتر از 3.0 ثانیه و تا 124 مایل در ساعت نیز گسترش میابد. 217 مایل در ساعت است.

 

8. Pagani Huayra

Huayra به خاطر عملکرد خوب خود با نام عجیب و غریب مشهور است. Huayra دارای یک توربوشارژر 6.0 لیتری V12 و دو توربوشارژر که دارای 620 اسب بخار است و قدرت عظیم 740 اسب بخار دارد،که به آن افتخار می کند.

 

7. Aston Martin One-77

این مدا از استون مارتین 750 اسب بخار نیرو تولید می کند که خب باز هم بسیار زیاد است. این شماره ها باعث شده اند که وان 77 به سریعترین استون مارتین تبدیل شود، زیرا این تعقیب جاسوسی در شرایط مناسب 220 مایل در ساعت در صدر قرار دارد. از زمان توقف، 0 تا 60 مایل در ساعت طی 3.5 ثانیه انجام می شود.

 

6. Koenigsegg One1

می توانید با 2 میلیون دلار خانه بسیار زیبا بخرید، یک متفکر منطقی احتمالاً می تواند راهی بهتر برای صرفه جویی و پس انداز زندگی خود پیدا کند، اما مگاکارها راه منطقی را دنبال نمی کنند. پس از دانستن قابلیت های این ماشین، شاید با خودتان فکر کنید 2 میلیون دلار در واقع می تواند یک سرقت باشد.

 

5. Ferrari F60 America

این سوپراسپرت از نظر مکانیکی با F12 یکسان است، موتور 6 لیتری V12 آن 1240 اسب بخار تولید می کند که بسیار با شکوه است، این خودرو می تواند 60 مایل در ساعت را تنها در 3.1 ثانیه طی کند. این ابر خودروی بسیار نادر به گذشته فراری باز می گردد، زیرا این شرکت چندین ماشین اسپرت مخصوص منطقه را در دهه های 50 و 1960 ساخت.

 

4. Mansory Vivere Bugatti Veyron

این لیست بدون نسخه ای از بوگاتی ویرون کامل نخواهد بود. ما توجه خود را به نسخه منصوری Vivere در اینجا معطوف میکنیم، چرا که نه تنها یکی از سریعترین اتومبیل های جهان، بلکه یکی از گران ترین آنها نیز محسوب می شود.

 

3. W Motors Lykan Hypersport

شما ممکن است لایکان هایپر اسپرت را بخاطر نقش آفرینی آن در فیلم Furious 7 به یاد داشته باشید. این واقعیت که هیپر اسپرت توجه زیادی را به خود جلب کرده است، گواهی بر جذابیت آن است.

 

2. Lamborghini Veneno

این ماشین از هر زاویه ای که به آن نگاه کنید خیره کننده است و تا به امروز ما هنوز متقاعد نشده ایم که این یک سفینه فضایی دشمن نیست که از سیاره ی دیگر برای تصرف کردن ما آمده است، این ماشین از ذهن فراتر است، بی نظیر است و واقعی به نظر نمی رسد. بعد از زیبایی خیره کننده ی آن دومین چیزی که جلب توجه می کند قیمت بسیار گران آن است.

 

1. Koenigsegg CCXR Trevita

در آخر یک 4.8 لیتری V8 دوگانه با حداکثر شارژ با خروجی کل 10004 اسب بخار و 797 نیوتون متر گشتاوری داریم. مشخصات خودرو هم از نظر عملکرد و هم از نظر قیمت در این مرحله تقریباً غیرقابل باور است و فقط تاکنون سه مورد از این مدل ساخته شده است.

مطالب دیگر

نظرات