خط تولید پورشه تایکان،با تایکان 4S جدید، 287 مایل گسترش می یابد

cover
شرکت پورشه تایکان قیمت اولیه خودروی برقی را به 83 هزار و 367 پوند می رساند.پورشه پیش از این نوع دیگری را به خط جدید تایکان در قالب تایکان 4S اضافه کرده است.

تایکان 4S از همان طرح پیش برنده ی دو موتوره مانند اتومبیل های توربو استفاده می کند، اما قدرت اوج این خودرو با توجه به موتور عقب، در 523 اسب بخار قدرت قرار دارد. پورشه ادعا می کند 62 مایل در ساعت در 4 ثانیه با حداکثر سرعت الکترونیکی به 155 مایل در ساعت را می پیماید.

 

بهترین ماشین های برقی برای خرید

به طور استاندارد ، تایکان 4S از باتری کمتری نسبت به اتومبیل های توربو برخوردار است که دارای یک سلول 79.2kWh در کف با فشار قرار گرفته اند. پورشه با داشتن این باتری استاندارد، حداکثر 252 مایل را تحت عنوان WLTP ثبت می کند. تایکان 4S را می توان با باتری 93.4 کیلووات ساعت از توربو و توربو S انتخاب کرد اگرچه 287 مایل را با یک بار شارژ کردن باز کرده و دارای طولانی ترین بازه تایکان می باشد.

باتری 79.2kWh می تواند حداکثر 225 کیلو وات را شارژ کند.

پیش بندهای جلو و عقب درجه ی پایینی دارند و مجموعه جدیدی از چرخهای 19 اینچی را دریافت می کنند. چراغهای جلو چراغهای استاندارد پورشه هستند.فضای داخلی دارای صفحه نمایش 10/9 اینچی مرکزی و اثاثه یا لوازم داخلی چرمی جزئی به صورت استاندارد است.

در زیر این فلز ،4S مجهز به کنترل شاسی پورشه 4D است و همچنین دارای سیستم تعلیق هوای تطبیقی بصورت پیش فرض و دارای کنترل دمپر الکترونیکی PASM است.

پورشه تایکان اکنون در انگلستان به فروش می رسد و پیش از هر یارانه دولت انگلستان از 83367 پوند قیمت گذاری شده است. اولین تحویل ها در ژانویه سال 2020 آغاز می شود.

 

مطالب دیگر

نظرات