تسلا مدل S Plaid در سال 2020 وارد بازار می شود.

cover
این کمپانی تأیید کرده است که ورژن بسیار معتبر و قدرتمند تر تسلا مدل S Plaid در تابستان سال آینده به مرحله تولید می رود و مجهز به پیشرانه Plaid است و همچنین یک مدل توسعه یافته ی تهاجمی است که تصمیم دارد با پورشه تایکان جدید رقابت کند. تسلا بیش از 20 ثانیه از پورشه تایکان سریع تر خواهد بود. این کمپانی ادعا می کند که از قیمت رقبای خود ارزان تر خواهد بود.

• بهترین اتومبیل های برقی در حال حاضر برای فروش

مدل جدید تسلا با قدرت پیشرانه سه موتوره، چرخ های گسترده تر، قوس چرخ های شعله دار، اسپویلر بوت جدید، یک دیفیوزر عقب عظیم در شاسی مجهز است.

پیشرانه‌ی تسلا پلید همچنین در نهایت در مدل X و تسلا Roadster نیز قابل دسترسی خواهد بود، اگرچه این کمپانی تأیید کرد که در مدل 3 یا مدل Y ارائه نخواهد شد. ما انتظار داریم این سیستم از دو موتور الکتریکی برای محور عقب و یک موتور واحد برخوردار باشد.

نیروی تسلا 605 اسب بخار قدرت و 931 نیوتن متر گشتاور را به ارمغان می آورد که این قابلیت ها در آینده بشتر خواهد شد به گونه ای که این امکان وجود دارد که این مدل بتواند از ارقام ارائه شده توسط سیستم جدید پورشه تایکان توربو S، که 750 اسب بخار قدرت و 1050 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، پیشی بگیرد.

علاقه تسلا در واکنش به دامنه رکوردشکنی اخیر پورشه تایکان است، به این دلیل که تایکان به طور غیر رسمی ادعای عنوان “سریعترین اتومبیل اسپرت برقی چهار درب، تمام الکتریکی” جهان را دارد.

مطالب دیگر

نظرات