پولستار 2 - مدل 2020 : قیمت ، مشخصات و تاریخ انتشار

cover
آخرین اطلاعاتی که از پولستار منتشر شده این است که ماشین الکتریکی پولستار 2 عرضه خواهد شد که 5000 دلار در انگلیس هزینه خواهد داشت. طبق گفته پولستار، پویایی خودرو به سطح بالاتری خواهد رسید اگرچه عملکرد با 300 کیلو وات و 400 اسب بخار، به شکل قبل است.

اتومبیل برقی پولستار 2 از 50،000 پوند هزینه خواهد شد و در اوایل سال آینده با اولین اتومبیل هایی که در ژوئن سال 2020 به صاحبان آنها تحویل داده می شود، وارد بازار خواهد شد. دو دلیل وجود دارد که پولستار تقریباً به همان قیمت بی ام و سری 3 با قیمت تمام شده عرضه شود. این موتور از دو موتور الکتریکی در هر محور تغذیه می شود و آن را به چهار چرخ محرک می کند. تقریباً 400 اسب بخار را با هم ترکیب می کند تا آن را از 62 مایل در ساعت در کمتر از 5 ثانیه بپیماید.

شما همچنین با یک سیستم سرگرمی منحصر به فرد در این ماشین روبرو خواهید شد. پولستار 2، اولین اتومبیلی است که سیستم Android Automotive را ارائه می دهد. بنابراین گوگل Assistant (سیستم فعال سازی صوتی بسیار معتبر گوگل) و نقشه های گوگل را اجرا می کند و ویژگی هایی مانند کلید تلفن را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین می توانید از گوشی هوشمند خود به عنوان کلید اتومبیلتان استفاده کنید.

تجملات معمولی تر که به صورت استاندارد مجهز است شامل یک سانروف با پانوراما با طول کامل می باشد. اما هنگام قفل کردن و باز کردن قفل اتومبیل، واشرهای جلو، گرمکن های صفحه ضد بادی، گرم کن صندلی و فرمان گرمایش، صندلی های قابل تنظیم برقی و شارژ بی سیم تلفن همراه خود، مانند چراغ های آئودی نیز خواهید داشت.

این خودرو در حقیقت 5 درب است، درهای جلو و عقب نیز در هر طرف و همچنین سیستمی به سبک هاچ بک در قسمت پشتی وجود دارد. با افزودن پکیج عملکرد پولستار، چرخ های آلیاژی 20 اینچی بزرگ، کمربند ایمنی طلا، کالیپر ترمز و درپوش دریچه را ارائه می دهد .

فضای داخلی پولستار

فضای داخلی این خودرو به ولوو شباهت دارد. اما آنچه که مطمئناً از ولوو نیست، صفحه نمایش لمسی است که با اینترنت کار می کند. پولستار ادعا می کند اندازه این صفحه ی نمایش لمسی 11 اینچ است و بر اساس سیستم عامل اندروید گوگل است.

جدای از اینکه کاربران با تلفن های هوشمند بیشتر آشنا هستند، بزرگترین مزیت در سیستم عامل اندروید به روزرسانی است، در حالی که اکثر سیستم های سرگرمی اتومبیل را در طول زندگیشان حتی یک بار هم نمی توان به روز رسانی کرد، سیستم پولستار به آسانی به روز می شود.

در کنار صفحه نمایش 11 اینچی، یک دسته ابزار دیجیتالی قابل تنظیم خواهد بود که اطلاعات کلیدی مانند سرعت، عمر باتری و زمان شارژ را نمایش می دهد.

این خودرو دارای یک باتری 78 کیلووات بر ساعت است که با موتورهای برقی و درایو تمام چرخ جفت شده است، همچنین می تواند 408 اسب بخار نیرو تولید کند. پولستار در نظر دارد دامنه 500 کیلومتر یا 310 مایل را امکان پذیر کند. ارقام عملکرد نهایی برای این مدل هنوز منتشر نشده است، اما پولستار می گوید که در کمتر از پنج ثانیه 62 مایل در ساعت را می پیماید.

مطالب دیگر

نظرات