پیش نمایش نیسان آریا کراس اوور تمام الکتریکی

cover
پرده برداری شده در نمایشگاه اتومبیل توکیو

نیسان با نشان دادن این کانسپت نزدیک به تولید، به خودروی برقی کامل بعدی خود نزدیکتر است. این سکوی جهانی یک امر بزرگ است زیرا به طور خاص برای اتومبیل های برقی بهینه شده است: بدون اینکه نیازی به فضای موتور احتراق داخلی وجود داشته باشد، فضای مسافربری طولانی شده است و کف کابین خلبان می تواند صاف باشد و باتری هایی که در زیر آن بسته بندی شده است.

به گفته آلفونسو آلبایس، معاون ارشد طراحی جهانی در نیسان، نسبت های آریا با سیستم عامل 100٪ نیسان، چیزی که ممکن است را نشان می دهد. پیشی گرفتن های شگفت آور کوتاه، کابین بزرگ، چرخ های بزرگ و طراحی رنگی، دو رنگ متناسب با ظاهری زیبا که تعادل ایجاد می کند. کاملا اسپورت و لوکس

در واقع در نمایشگاه توکیو دو سال پیش، نیسان از مفهوم IMx پرده برداری کرد که مخفف Intel Mobility-Crossover بود، اما این یک چیز آینده نگر بود. آریا به وضوح بسیار نزدیک به تولید است، می توانیم انتظار تولید آن را را در 12 تا 18 ماه آینده داشته باشیم.

آریا از موتورهای برقی دوگانه بهره می برد و هر محور یک قطعه را چرخان می کند تا قابلیت چهار چرخ محرک را بدهد. نیسان در مورد سطح متعادل و عملکرد اتومبیل های اسپرت آریا صحبت می کند، اما نشان از ظرفیت یا دامنه سلول باتری ندارد. Leaf e + دارای یک باتری 62 کیلو وات بر ساعت برای 239 مایل است، مفهوم بزرگتر IMx از نظر تئوریکی برای 600 کیلومتر یا 373 مایل خوب بود. این نشان می دهد که آریا گرانترین خودرو در نوار محدوده نیسان جی تی – آر خواهد بود.

آریا با سطوح تمیز و چهره ای گرافیکی برجسته، از جمله چراغ های LED بومرنگ و مشبک بسته به دلایل آیرودینامیکی، یک چیز واقعا زیبا و خیره کننده است.

مدیر طراحی گفت: ما مشبک معمولی را با آنچه که ”سپر” می نامیم جایگزین کردیم، قطعه ای بی نظیر و نوآورانه 3 بعدی است. سنسور رادار و فناوریهای دیگری هستند که به مفهوم آریا کانسپت کمک می کنند تا جاده را بخواند و مواردی را که راننده نمی تواند مشاهده کند، تجسم کند.

این کانسپت جدیدترین نسخه از مجموعه کمکهای درایور ProPilot Nisaan است. مانند برگ می تواند سرعت خودرو را بخورد و ترمز کند و جلوی اتومبیل را در داخل خط نگه دارد، اما ویژگی های نسل بعدی شامل سبقت خودکار، انحراف خط و خروج آزمایشی از بزرگراه است.

رانندگان از طریق یک دکمه امکان انتقال به رانندگی خودکار را ندارند. چراغ روشنایی داخلی در را در نقطه ای سوئیچ می کند تا حالت آرامش بیشتری را نشان دهد. اینكه آیا راننده در این راه باقی می ماند بستگی به این دارد كه ProPilot 2.0 جلا و ضد گلوله چگونه به نظر برسد، با فرض اینكه می تواند برای استفاده در اروپا همولوگ شود.

آریا همچنین یک سری ویژگی های متصل را نشان می دهد. به محض شناسایی کلید، صندلی ها و تنظیمات وسیله نقلیه تغییر می کنند تا با ترجیحات راننده مطابقت داشته باشند. پس از تعیین مقصد، هوش مصنوعی اتومبیل پارکینگ مناسبی را برای شما محاسبه می کند. و اگر دوستان خود را در مسیر گزینش قرار می دهید، می توانید قبل از سفر یک تماس ویدیویی داشته باشید تا جزئیات را مشخص کنید، سپس مکان تغییر خودرو را با آنها به اشتراک بگذارید تا بتوانید مجموعه را هماهنگ کنید.

مطالب دیگر

نظرات