قدرتنمایی لکسوس، اینبار با خودروی برقی LF-30

cover
نمایشگاه اتومبیل در توکیو همچنان با شور و هیجان خاصی در حال برگزاری است و کمپانی های خودرو سازی در این نمایشگاه در حال رونمایی از خودروهای خود و به نمایش گذاشتن توانایی و قدرت خود می باشند.

لکسوس اینبار با خودروی LF-30 در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است تا از شاهکار خودش رونمایی کند. این خودرو یک کراس اوور چهار صندلی است که در های گالوانیزه اش به سمت بالا باز شده، ارزش های کلیدی عملکردی و تجملاتی را به همراه دارد، همچنین یک سقف شیشه ای دارد که از جلو تا انتهای خودرو کشیده می شود. LF-30 ویترینی از فناوری است که دورنمایی از خودروهای الکتریکی آتی لکسوس به ما خواهد داد. 

LF-30 از چهار موتور الکترونیکی مستقل، یعنی یک موتور مجزا در هر چرخ استفاده می کند که این وعده ی سرعت چشمگیری را به ما می دهد. وضعیت چرخ ها بسته به شرایطی که راننده ایجاد می کند قابل تغییر است. LF-30 روی دیگر لذت رانندگی را به همراه دارد که کنترل، راحتی و اطمینان فوق العاده ای را ارائه می دهد.

LF-30 حدود به 6 متر طول دارد و ارتفاع آن حدود 1600 میلی متر است و بسیار بزرگ به نظر می رسد. وزن آن 2400 کیلو گرم است. این اتومبیل می تواند چیزی حدود 536 اسب بخار نیرو تولید کند و گشتاوری آن حدود 700 نیوتون متر است.

طراحی داخلی خودرو لوکس و خیره کننده است. صندلی های جلویی خودرو شبیه به صندلی های هواپیما هستند که میتوانند به راننده حس خلبان بودن را القا کنند. صفحه ی نمایش بزرگی در قسمت جلو وجود دارد که دسترسی به امکانات مختلفی را برای راننده و سرنشینان ایجاد می کند.

 

مطالب دیگر

نظرات