پورشه 911 با گیربکس دستی هفت سرعته

cover
پورشه کاررا 911 S و کاررا 4S به زودی با جعبه دنده دستی هفت سرعته عرضه می شوند.

پورشه تأیید کرده است که به زودی کاررا 911 و کاررا 4S با گزینه گیربکس دستی هفت سرعته دستی عرضه می شوند. این انتقال در حال حاضر در ایالات متحده در حال فروش است و پیش بینی می شود از اواسط سال 2020 به بازار انگلیس برسد.

قیمت ها و مشخصات نهایی پورشه کاررا 911 S و کاررا 4S، نزدیک به رونمایی این خودرو در تابستان آینده تایید خواهد شد. اما انتقال جدید در ایالات متحده ارائه می شود.

هم اکنون بهترین اتومبیل های اسپرت در فروش

خریداران در ایالات متحده جعبه دنده دستی هفت سرعته جدید پورشه را با بسته بندی Sport Chrono با نام تجاری به عنوان استاندارد دریافت می کنند، که به موتورهای دینامیکی، عملکرد اتوماتیک بازی با چهار چرخ و چهار حالت رانندگی قابل انتخاب اضافه می کند. مانند کتابچه راهنمای کاربر نسل قبل 911، مجهز به دیفرانسیل مکانیکی با لغزش محدود و سیستم بردارنده گشتاور است.

جعبه دنده دستی جدید بر عملکرد 911 تأثیر خواهد گذاشت. پورشه ادعا می کند که هفت سرعته کاررا S “تقریباً چهار ثانیه” طول می کشد تا از صفر 62 مایل در ساعت حرکت کند ، که بسیار کندتر از تلاش 3.7 ثانیه اتومبیل کاررا S است. با این حال، هر دو مدل همان سرعت حداکثر 190 مایل در ساعت را دارند.

 

پورشه می گوید که کاررا 911 S سبک تر از مدل اتوماتیک استاندارد است که باید در جبران تغییر سرعت دنده کندتر باشد. این مارک آلمانی ادعا می کند جعبه دنده دستی آن را در حدود 20 کیلوگرم وزن ماشین را تراشیده است.

مطالب دیگر

نظرات