معرفی پورشه ماکان توربو مدل 2020

cover
هر دو نسخه از ماکان قبلاً توربوشارژ بودند اما این توربو است. این بدان معنی است که یک موتور توربوشارژدار 2.9 لیتری V6، الهام گرفته شده از پانامرا و کاین، به جای توربوشارژ 3.0 لیتری V6 که در ماکان S موجود است.

اگرچه که ممکن است اندازه موتور کوچکتر از مدل قبلی باشد، اما قدرت آن از 348 به 435 اسب بخار ارتقا یافته است. در همین حال، گشتاوری آن از 354 پوند فوت به بلندای 406 پوندی صعود می کند. قدرت اضافی به معنای عملکرد اضافی است، در حالی که ماکان توربو با پکیج اسپرت کورنو، در تنها 4.3 ثانیه 62 مایل در ساعت را بپیماید و می تواند تا 168 مایل در ساعت برسد. گیربکس هفت سرعته دو کلاچ، قدرت را به یک سیستم کنترل استاندارد چرخش پورشه منتقل می کند. سیستم تعلیق هوا که قابل تنظیم هم هست را در اختیار قرار می دهد (دارای پیستونهای نورد ارتقا داده شده و کمک فنر هیدرولیکی بدیع) و همچنین دارای ترمزهای کربن و سرامیک است. نسخه ی ماکان توربو برخلاف سایر ماکان ها ، دارای ترمزهای پوشیده ای است که دارای روکش کاربید تنگستن است، پورشه ادعا می کند که این پوشش باعث کاهش 90 درصدی گرد و غبار و کاهش ساییدگی میشود و نرخ پاسخدهی را افزایش می دهد.

مشخصاً اتومبیلی که نام پورشه را یدک می کشد وسوسه انگیز است، با این حال قدرت و سرعت و زیبایی این کانسپت می تواند دلیل خوبی برای خریدن آن توسط علاقمندانش باشد.

طراحی جلویی وحشی ماکان توربو کاملا متناسب با عملکرد قدرتی آن است. عملکرد و زیبایی داخل و بیرون این مدل به طور قطع علاقمندان را مجذوب خود می کند.

ماکان توربو داری طراحی خاص تر و اسپرت تر از نسخه های پیشین خود است. صندلی های اسپرت چرمی و اثاثیه و لوازم داخلی چرمی زیبایی خاصی به این مدل داده است. این مدل دارای یک نمایشگر 10.9 اینچی مجهز به اندروید Auto و سیستم صوتی ای با 14 باند است.

پورشه، ماکان توربوی جدید را 83،600 دلار قیمت گذاری کرده است.

مطالب دیگر

نظرات